polskaracja.pl: Złe wiadomości dla Małgorzaty Rozenek
źródło: Screen z kanału YouTube

Te wiadomości nie ucieszą Małgorzaty Rozenek. Władze TVN podjęły decyzję

Małgorzata Rozenek od lat cieszy się uznaniem telewidzów. Swoją karierę zaczynała jako Perfekcyjna pani domu, później jako jedna z prowadzących Projekt Lady.

Zawsze jednak jej największym marzeniem było dostanie się do Dzień Dobry TVN. Prezenterka długo zabiegała o to, by zdobyć tę posadę, a kiedy jej się to udało, spotkała się z ogromną falą hejtu. Została oceniona dość krytycznie, sama również nie była z siebie zadowolona.

– Obawiałam się takich prostych pomyłek. Że pomylę czyjeś imię, albo z wrażenia przejęzyczę się, co wybije mnie z rytmu. Redakcja „Dzień Dobry TVN”, wszyscy wydawcy, producenci prowadzili nas za rękę. My tych prób mieliśmy ileś, więc czuliśmy się zaopiekowani. Wiedziałam, że jest małe prawdopodobieństwo, że nawalimy. Mam jednak kilka uwag do siebie, ale tyle programów przed nami, że będzie, kiedy to poprawiać – mówiła prezenterka.

Aktualnie Rozenek znacznie się poprawiła i wraz z Krzysztofem Skórzyńskim dużo pewniej prowadzi popularny program śniadaniowy. Kilka dni temu odnośnie przyszłości “Perfekcyjnej” wypowiedział się były dyrektor programowy stacji Edward Miszczak.

– Małgosia Rozenek jest bardzo lubianą przeze mnie gwiazdą, ale nie ja ją obsadzałem w tej roli – powiedział Miszczak.

Nowe wiadomości nie ucieszą Rozenek

Okazuje się, że to już koniec Projektu Lady, który nie wróci na anteny TVN. Po raz pierwszy wyemitowano go 27 czerwca 2016 roku, a docelowo doczekał się 6. edycji. Najnowsze doniesienia nie pozostawiają jednak złudzeń. Nie ma już szans, abyśmy mogli oglądać przygody niewychowanych panien, które mają zamienić się w damy.

– Już w 2022 r. na żadnym kanale TVN widzowie nie mogli obejrzeć nowej edycji programu „Projekt Lady”. Na razie nie ma też planów jego wznowienia. Według Nielsen Media szósty sezon, nadany jesienią 2021 roku, śledziło w Siódemce średnio 353 tys. widzów, piątą serię, jesienią 2020 w TVN – średnio 788 tys., czwartą (wiosna i lato 2019) – 1,29 mln, trzecią (wiosna i lato 2018) – 1,56 mln, drugą (lato 2017) – 1,47 mln, a pierwszą (lato 2016) – 1,93 mln – informuje Plejada.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Anna Dymna o nowym “Znachorze”. Klasyka polskiego kina wraca w zaskakującej odsłonie

źródło: Jastrząb Post, plejada.pl

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Udostępnij:

Zobacz również