polskaracja.pl: Nie żyje
źródło: pixabay.com

Nie żyje znany dziennikarz. Miał zaledwie 32 lata

Media obiegła informacja o śmierci dziennikarza portalu kujawy-pomorze.info. Mężczyzna miał zaledwie 32 lata. O jego śmierci poinformowała redakcja.

Dawniej Adam Jóźwiak występował m.in. w Antyradiu, Meloradiu, Dzień Dobry Toruń i Radiu Zet Gold. Najczęściej poruszał kwestie sportowe i polityczne. Dziennikarz miał podobno ciężko chorować.

Nie żyje Adam Jóźwiak

– Jeszcze dwa tygodnie temu świętowaliśmy start naszego portalu. Jeszcze w ostatni czwartek Adam pisał: ‘oby najbliższe dni były jeszcze lepsze. Niedługo wrócę do Was z nowymi siłami, zdrowy i działamy’. I dodawał trzy uśmiechnięte buźki oraz pozdrowienia dla wszystkich, bo Adam był pogodnym człowiekiem. Byliśmy pewni, że już za parę dni, jak zawsze usiądzie ‘po turecku’ na kolegium, uśmiechnięty i z pomysłami, które nam nie przyszłyby do głowy – napisano na stronie kujawy-pomorze.info.

– Na Jego biurku został dziennikarski notes, długopisy, zdjęcie ulubionego psa i jeszcze jedna osobista pamiątka – pluszak, który – jak mówił – zawsze był z Nim w kolejnych redakcjach. Wierzyliśmy, że w tej naszej odnajdzie dobre miejsce dla siebie – dodano.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Nowy sondaż wyborczy. Tak chcą głosować Polacy

źródło: Wirtualnemedia / Polsat News

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Udostępnij:

Zobacz również