Ziobro - polskaracja.pl
źródło: fot. youtube

Ziobro chce (głosów) Polaków, ale Polacy nie chcą Ziobry. Najnowszy sondaż jest bezlitosny

Ziobro ma problem. Konflikt w obozie grupy trzymającej władzę kładzie się cieniem na wizerunku szeryfa i jego partii SP. Dostrzegają to już nawet wyborcy PiS, którzy zwyczajnie nie chcą prokuratora generalnego w ławach rządowych.

Ziobro i SP nie cieszą się zbytnią popularnością nawet wśród wyborców grupy trzymającej władzę. Nienachalnego uroku osobistego roztaczanego przez ziobrystów nie doceniono w najnowszym sondażu.

Ziobro nielubiany przez Polaków

Jak wskazuje najnowsze badanie przeprowadzone przez pracownię United Surveys dla RMF FM i „Dziennika Gazety prawnej” – polityczna przyszłość ziobrystów nie wygląda szczególnie różowo.

Okazuje się, że aż 58,8 procent ankietowanych życzyłaby sobie, aby wódz SP odszedł z rządu. Tylko 28,8 procent wyborców jest zdania, że prokurator generalny powinien zostać w rządzie.

Warto też zauważyć, że nawet wśród zwolenników rozpadającej się koalicji panuje popularny pogląd, że Ziobro i jego koledzy powinni rozstać się z rządem. Według 16 procent ankietowanych, SP stanowi obciążenie wizerunkowe dla Zjednoczonej Prawicy.

ZOBACZ TAKŻE: Ziobro przeciw Morawieckiemu: “To poważny błąd”. “My się nie damy, bo nie jesteśmy słabe chłopaki”

źródło: wiesci24

+1
5
+1
0
+1
2
+1
0
+1
2
+1
1
Udostępnij:

Autor

Dariusz Kloch

Koneser dań serwowanych na ostro, najlepiej w okolicznym chińczyku. Zaciągnięty na ten świat w celu harówy za miskę ryżu w charakterze taniej siły roboczej.
Pasjonat sumiennej obserwacji cyrku wokół.

Zobacz również