polskaracja.pl: Zawstydzajace nagranie Ronaldo
źródło: Screen z Twittera

Zawstydzające zachowanie Cristiano Ronaldo. Pojawiło się nagranie [WIDEO]


Portugalia zwyciężyła Ghanę 3:2 podczas mundialu w Katarze. Spotkanie to obfitowało w wiele emocji. Sieć obiegło nagranie z nietypowym zachowaniem Cristiano Ronaldo. Fani nie mogą uwierzyć w to, co zobaczyli.

Cristiano Ronaldo został piątym zawodnikiem, który rozegrał przynajmniej jeden mecz w pięciu edycjach mistrzostw świata. Zdecydowanie jest to ogromny sukces.

–  Myślę, że Cristiano jest fenomenem, legendą. Za 50 lat nadal będziemy o nim rozmawiać – powiedział trener Portugalczyków Fernando Santos.

Zawstydzające zachowanie Ronaldo

O meczu mówi się szczególnie wiele w kontekście zachowania Osmana Bukariego, który wykonał “cieszynkę” charakterystyczną właśnie dla portugalskiego piłkarza. Zawodnik świętował trafienie przed legendarnym piłkarzem. Kamery uwieczniły jednak coś jeszcze. Ronaldo sięgnął do spodenek, a następnie zrobił coś zawstydzającego. Niestety wszystko się nagrało.

Kapitan reprezentacji Portugalii nie zważając na wiele tysięcy widzów na stadionie, sięgnął do wnętrza spodek. Fani nie mogą uwierzyć, że znany napastnik był w stanie zrobić coś takiego.

Wydaje się, że tradycja “grzebania” w majtkach podczas mistrzostw świata ma się doskonale. Joachim Loew, trener Niemiec kilka razy był przyłapywany przez kamery, kiedy wykonywał niesmaczne gesty. Mało kto jednak spodziewał się podobnego zachowania po Cristiano Ronaldo. Podczas czwartkowego meczu legendarny piłkarz był cały w nerwach. To może go trochę tłumaczyć. Jego drużyna do samego końca musiała ostro walczyć z Ghaną o zwycięstwo. Ostatecznie jej się to udało, a spotkanie zakończyło się satysfakcjonującym wynikiem 3:2.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: „Gdyby nie wypowiadali głupot od rana do wieczora, tylko koncentrowali się na grze…”. Boniek nie przebierał w słowach [WIDEO]

źródło: niezalezna.pl / se.pl / YouTube

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Udostępnij:

Zobacz również