polskaracja.pl tvn
źródło: Wikipedia/TVN S.A. - tvn.pl

Wpadka na wizji w TVN. “Pier…łem głupotę” [+WIDEO]

W poniedziałek współprowadzący program “Szkło kontaktowe” satyryk Krzysztof Daukszewicz, zwracając się do dziennikarza TVN24 Piotra Jaconia, ojca transpłciowego dziecka, spytał: “Jakiej płci on dzisiaj jest”. Po wszystkim w niecenzuralny sposób przyznał, że postąpił niewłaściwie. Wszystko się nagrało.

Na zakończenie każdego wydania “Szkła kontaktowego” TVN jego prowadzący witają się z gospodarzami emitowanego następnie programu informacyjnego. W poniedziałek współprowadzący program Tomasz Sianecki przywitał się z gospodarzem magazynu “Dzień po dniu” Piotrem Jaconiem.

– A jakiej płci on dzisiaj jest?

– dopytał Krzysztof Dauszkiewicz.

W tym momencie jego kolega z programu wyraźnie się zmieszał, ale próbował rozładować napięcie, pytając Piotra Jaconia “co dzisiaj u niego”. Sam Jacoń na tę zaczepkę nie zareagował, choć dało się zauważyć podenerwowanie na jego twarzy.

Kiedy na ekranie wyświetliły się napisy końcowe, Danuszkiewicza naszła refleksja:

– Chyba ja pier…lnąłem głupotę

– przyznał współprowadzący “Szkła kontaktowego”.

Ciąg dalszy artykułu znajduje się pod materiałem wideo.

TVN wyciął wpadkę

Pracownik mediów rządowych Samuel Pereira zauważył, że kłopotliwy fragment “Szkła kontaktowego” wycięto na platformie TVN24 GO. Swoim odkryciem pochwalił się na Twitterze.

CZYTAJ TEŻ: Klarenbach skompromitował się. “Teraz musisz włazić w du*ę że zdwojoną energią”

Źródło: Twitter / polskaracja.pl

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Udostępnij:

Autor

Rainer Zybura

Pasjonat wojskowości oraz historii najnowszej Europy i Chin. Najczęściej rozpisuję się tutaj na temat afer i nadużyć grupy trzymającej władzę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trzy × cztery =

Zobacz również