polskaracja.pl: Władimir Putin upokorzony
źródło: Screen z Twittera

Upokorzony Putin? Ta sytuacja to kolejny cios dla prezydenta Rosji

Władimir Putin nie ma ostatnio szczęścia. Wychodzi na jaw, że wielu polityków ma go głęboko w poważaniu. Prezydent Rosji umówiony był z egipskim przywódcą i zjawił się na miejscu o czasie.

Tymczasem druga strona kazała na siebie czekać, co było dla Putina bardzo upokarzające. Szczególnie że do niedawna to on był stroną, która pozwalała sobie na spóźnienia. Nagranie, które obiegło sieć, wywołało poruszenie wśród internautów. Dyktator, krążąc po pokoju, a następnie stając zniecierpliwiony przy stole, zmuszony był pokornie czekać na swojego gościa.

Putin kolejny raz upokorzony

– Putin musiał dość długo czekać na prezydenta Egiptu – skomentował sytuację Anton Geraszczenko, doradca ukraińskiego MSW.

– To nie pierwszy raz, kiedy zagraniczni przywódcy każą Putinowi czekać na swoje spotkania – dodał. W tym miejscu przypomniał, że Putin niegdyś musiał czekać na prezydenta Turcji Recepa Edrogana i prezydenta Kirgistanu Sadyra Dżaparowa.

Jak widać, rosyjskiego przywódcę dopadła karma, ponieważ dawniej to on lekceważąco potraktował brytyjską królową Elżbietę II, papieża Franciszka i kanclerz Niemiec Angelę Merkel.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Płonie kolejne składowisko odpadów. Apel do mieszkańców o pozostanie w domach

źródło: Twitter

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Udostępnij:

Zobacz również