polskaracja.pl: Filip Chajzer
źródło: Screen z kanału YouTube

Kto zastąpi Filipa Chajzera w “Dzień dobry TVN”? Wiadomo, że prezenter zmaga się z dolegliwościami zdrowotnymi

Kilka dni temu Filip Chajzer opublikował post skierowany do fanów. Ujawnił w nim, że zmaga się z poważniejszymi dolegliwościami zdrowotnymi. Dodał, że szczęśliwie trafił na czas pod opiekę lekarzy. W związku z chorobą prezenter zapowiedział przerwę w prowadzeniu “Dzień dobry TVN”. Kto go zastąpi?

– Nie będę ukrywać, że mój stan zdrowia ostatnio nie jest Disneylandem. Chwilę mnie nie będzie na antenie. Jestem pod opieką wybitnych specjalistów i dziękuję Bogu oraz moim najbliższym za to, że do nich w ostatniej chwili trafiłem – pisał w mediach społecznościowych Filip Chajzer.

Kto zastąpi dziennikarza w Dzień dobry TVN?

Po ogłoszeniu przez Chajzera przykrych wiadomości zaczęto zastanawiać się, kto zastąpi go w popularnej śniadaniówce. Ostatecznie okazało się, że będzie to Ewa Drzyzga, którą do tej pory najczęściej widzieliśmy w parze z Agnieszką Woźniak-Starak. Wcześniej przez wiele lat prowadziła “Rozmowy w toku”.

Czy i kiedy Filip Chajzer wróci na antenę? Jak podaje portal Wirtualne Media jest bardzo prawdopodobne, że stanie się tak już pod koniec maja.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: “Biedny chłopiec wsadzony na szafę płacze”. Kuba Wojewódzki wyśmiał w TVN swojego gościa

źródło: Facebook / Dzień dobry TVN / Wirtualne Media

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1
Udostępnij:

Zobacz również