Sylwia Spurek na Twitterze polskaracja.pl
źródło: fot. youtube/RMF24, Twitter

Spurek chce, aby Polacy obniżyli standardy i jedli robaki? Jej najnowszy wpis to niezła odklejka

Lewicowej polityk Sylwii Spurek marzy się stuprocentowa weganizacji społeczeństwa i ogólnoświatowe zatrzymanie hodowli zwierząt. Swoje metody na ratowanie środowiska eurodeputowana przedstawiła na Twitterze. Do wpisu odniósł się m.in. eurodeputowany grupy trzymającej władzę – Patryk Jaki. Dla PiS i SP temat żywieniowego ucisku jest jak przedwyborczy samograj. Swoje obiekcje wyrażają jednak nie tylko ziobryści.

W swoim wpisie Spurek zamieściła grafikę, na której widnieją cele z raportu C40 Cities na rok 2030. Do tego czasu mamy między innymi ograniczyć spożycie mięsa do 16 kilogramów, do 90 kilogramów nabiału, nabywanie nowych sztuk odzieży do 8 sztuk. Warto dodać, że powyższe dane odnoszą się do jednej osoby w skali roku. Z udostępnionej tabeli dowiemy się, że planowane jest ograniczenie sztuk posiadanych samochodów do 190 na 1000 osób oraz, że podróż lotnicza będzie przysługiwała nam tylko co 2 lata (o ile będzie kogokolwiek na nią jeszcze stać).

Wymienione wyżej dane są wyłącznie planowanym celem progresywnym. Ten ambitny ma zupełnie usunąć mięso i nabiał z naszego jadłospisu. Nowych ubrań w ciągu roku kupimy tylko 3 sztuki, nie będziemy posiadać samochodów, a samolotem polecimy co 3 lata.

Olbrzymie kontrowersje

– Nie, weganizm nie jest jedynym z niezbędnych warunków i w 100% nie nastąpi na całym świecie na pewno

– komentuje na Twitterze posłanka Lewicy Anna Maria Żukowska.

– Jeśli chcecie wiedzieć co szykują lewicowe elity – czytajcie co pisze Sylwia Spurek i traktujcie to…poważnie. Ona mówi wprost o tym co oni chcą zrobić dwa kroki dalej

– skomentował poseł Konfederacji Robert Winnicki.

– Pani Sylwio jak to w końcu jest, czy weganie mogą jeść robaki? Czy robaki łapią się w kategorii sektora hodowlanego? I czy lepiej jest zabić 10000 świerszczy czy jedną krowę

– pisze działaczka Nowej Nadziei Hanna Boczek.

źródło: Twitter

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Udostępnij:

Autor

Piotr Ratajczyk

Regionalista i gęboznawca. Jak mu dadzą, to zje. Średnia propaganda, średnia kuchnia, średni film.

Zobacz również