polskaracja.pl: Władimir Putin
źródło: Kremlin.ru, CC BY 4.0 , via Wikimedia Commons

“Putin do dymisji”. Zaskakujące słowa w rosyjskiej telewizji. Czegoś takiego jeszcze nie grano

Rosjanie mają dosyć Władimira Putina? Wskazuje na to, chociażby kilka słów, które padły ostatnio w rosyjskiej telewizji. Stwierdzono bowiem, że prezydent Rosji wraz z innymi moskiewskimi przywódcami podać się do dymisji.

– Po raz pierwszy w rosyjskiej telewizji propagandyści powiedzieli, że Putin i przywódcy kraju muszą podać się do dymisji, a inni muszą zostać wybrani – stwierdził doradca szefa MSW Ukrainy Anton Geraszczenko.

Zaskakujące słowa w rosyjskiej telewizji

Anton Geraszczenko opublikował nagranie z rosyjskiej telewizji. Widać na nim jak Borys Nadieżdin, deputowany do Dumy Państwowej mówi, że „przy obecnym reżimie politycznymi nie ma możliwości, aby Rosja została ponownie przyjęta przez Europy”.

– Po prostu musimy przyjąć nowe władze, które będą prowadzić państwo i zakończą tę historię z Ukrainą, (pozwolą na – red.) zbudowanie relacji z państwami europejskimi i wszystko wróci na swoje miejsce – mówił.

Kolejne słowa Nadieżdina mogą wprawiać w osłupienie. Odnoszą się one do przyszłości prezydenta Rosji.

– W przyszłym roku mamy wybory prezydenckie. Musimy wybrać kogoś innego, nie Putina. I wszystko będzie dobrze – stwierdził Nadieżdin.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Nieznany mężczyzna podszedł do kanclerza Scholza. Ochrona nie zareagowała na czas

źródło: Twitter

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Udostępnij:

Zobacz również