Bąkiewicz - polskaracja.pl
źródło: fot. youtube/Roger Waters

Bąkiewicz uderza w legendę Pink Floyd. Pisowiec chciał błysnąć, ale nie pykło: “Widziałeś, debilu, film pt. The Wall?”

Bąkiewicz dzielnie walczy z problemami pierwszego świata: Tym razem dostało się współzałożycielowi zespołu Pink Floyd. Usunięty ze stanowiska były prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości, a niedawno też skazany na atak na kobietę pieszczoch grupy trzymającej władzę postanowił zaatakować Rogera Watersa, legendę progresywnego rocka.

Bąkiewiczowi nie pasowało to, że założyciel grupy Pink Floyd Roger Waters wystąpił w Berlinie w kostiumie nawiązującym do legendarnego filmu “The Wall”. Pupil grupy trzymającej władzę oczywiście nie znał kontekstu ani tym bardziej repertuaru grupy, dlatego też postawił na promowanie topornej propagandy i szczucie na sąsiadujący z Polską naród. Trudno jest w ogóle zarzucić Rogerowi Watersowi jakiekolwiek sympatie faszystowskie – jest to absurd równie wielki, co zarzucanie Freddiemu Mercury’emu homofobii. Wokalista przed kilkoma laty wyraził nie tak odległy od prawdy pogląd, że rząd PiS korzysta w Polsce z władzy na sposób faszystowski.

Choć Waters, który słynie z wielu ekscentrycznych happeningów “strzelał” na scenie “do Rosjan”, beneficjent PiS Bąkiewicz (ponad 3 miliony złotych w ramach Funduszu Patriotycznego) i tak zaatakował… Niemców.

Bąkiewicz nie rozumie kultury popularnej i szczuje na ludzi

– Roger Waters, który nie tak dawno nazywał Polskę „faszystowskim krajem” właśnie wystąpił w Berlinie w uniformie przypominającym SS-mana i strzelał z karabinu MP-40. Tłum Niemców wiwatował

– napisał na Twitterze Bąkiewicz, na dodatek mylnie nazywając pistolet maszynowy MP-40 karabinem.

Internauci, wyraźnie zażenowani niskim poziomem znajomości kultury popularnej oraz chęcią przypodobania się Partii za wszelką cenę, wygarnęli Bąkiewiczowi prostymi komunikatami:

– Widziałeś, debilu, film pt. The Wall?

– To, że w Niemczech są kontrowersyjni ludzie i niebezpiecznie idiotycznych poglądach to nie znaczy, że wszyscy są tacy. U nas tez są tacy, którzy się pozornie rozwiedli, ale twierdzą, że są wspaniałymi katolikami którzy kochają Boga i ojczyznę.

– Przecież strzelał do ruskich. Co Ci znowu nie pasuje Robuś?

– Umiejętność analizy sztuki – poziom narodowiec.

– Polecam najpierw obejrzeć “the Wall”. Może wówczas zorientuje się Pan, o co chodzi z tym strojem.

Wpis sponsorowany przez ministerstwo skarbu i z kieszeni wszystkich Polaków. Powinna być taka stopka.

ZOBACZ TEŻ: Propagator PiS Sakiewicz znów otrzymał hojne wsparcie od Morawieckiego. Prawie 6 mln z rezerwy budżetowej

źródło: Twitter

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Udostępnij:

Autor

Dariusz Kloch

Koneser dań serwowanych na ostro, najlepiej w okolicznym chińczyku. Zaciągnięty na ten świat w celu harówy za miskę ryżu w charakterze taniej siły roboczej.
Pasjonat sumiennej obserwacji cyrku wokół.

Zobacz również