polskaracja.pl: Przełom w sprawie Iwony Wieczorek
źródło: Screen z Twittera

Przełom w sprawie Iwony Wieczorek. Pojawiło się nowe nagranie [WIDEO]

Pojawiły się nowe informacje w sprawie zaginięcia Iwony Wieczorek. Policja udostępniła nowe nagranie związane z tą sprawą. Widoczny na filmie mężczyzna sam zgłosił się na komisariat.

Od zaginięcia młodej dziewczyny minęło już 12 lat. Tą wyjątkowo głośną sprawą intensywnie zajmowała się policja, a nawet śledczy ze słynnego Archiwum X.

19-latkę po raz ostatni widziano w nocy z 16 na 17 lipca 2010 roku. Po grillu na działce dziewczyna udała się ze znajomymi do jednego z klubów. Wieczorek opuściła lokal samotnie i podążała nad ranem do domu, który znajdował się w Gdańsku. Nigdy jednak do niego nie dotarła.

Powrót zaginionej zarejestrowały kamery monitoringu miejskiego. Dalsze losy Wieczorek do tej pory pozostają nieznane.

Nowe informacje w sprawie

Sieć obiegło nowe nagranie dotyczące zaginięcia Iwony. Policja poszukiwała mężczyzny, którego twarz po raz pierwszy widnieje na nagraniu.

Już kilka godzin po publikacji człowiek ten sam przyszedł na komisariat i złożył obszerne wyjaśnienia. Mł. asp. Karol Kolaczek z chorzowskiej policji podkreślił, że przesłuchanie 58-latka trwało przez kilka godzin.

– Mężczyzna został przesłuchany w charakterze świadka, po przesłuchaniu został zwolniony do domu – powiedzieli policjanci z warszawskiego archiwum X.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Zima stulecia? Intensywne opady śniegu w dużej części kraju

źródło: Twitter / RMF24

+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1
Udostępnij:

Zobacz również