polskaracja.pl: Roman Kluska o wysokiej inflacji
źródło: Screen z Facebooka

Przedsiębiorca Roman Kluska o wysokiej inflacji: Im chodzi o zniszczenie klasy średniej!

Polski przedsiębiorca i były prezes giełdowej spółki Optimus SA Roman Kluska wypowiedział się na temat postępujących problemów w Europie. Ocenił, że inflacja jest “walcem, który ma przejechać po klasie średniej” i ją dobić.

– Od szeregu lat rządy, nie tylko polski, ale szczególnie rząd polski podejmował szereg działań proinflacyjnych! Czyli takie działania, które powinny doprowadzić do ogromnej inflacji, która pozbawi oszczędności klasę średnią, bo jeżeli się nie ma żadnych zasobów, to jest się bezbronnym i trzeba wykonać wszystko, co państwo każe – ostrzegł.

Kluska: Pozostała jeszcze klasa średnia

Producent serów uważa, że jest bardzo źle i będzie jeszcze gorzej. Podkreślił, że niepokojący proces rozpoczęto od likwidacji stóp procentowych, emisji pieniądza i walki z rodziną.

– A teraz pozostała jeszcze niezależna klasa średnia. I trzeba się rozprawić z ludźmi, którzy mają pewne zasoby i są niezależni. I dlatego, proszę zobaczyć zmiany prawne, które następują od 1 stycznia oraz na czynnik jeszcze groźniejszy niż te zmiany – powiedział Kluska. Nie ma wątpliwości, że inflacja ma służyć zniszczeniu życia wszystkim, którzy coś posiadają.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: “Pożywne dania ze świerszcza i innego robactwa”. Grzegorz Braun “interweniował” w Ministerstwie Klimatu

✅ Roman Kluska w namzalezy.pl: INFLACJA NIE JEST PRZYPADKIEM, CZY WYPADKIEM – JEST WALCEM, KTÓRY MA ROZJECHAĆ KLASĘ ŚREDNIĄ I ZRÓWNAĆ Z ZIEMIĄ WSZYSTKICH, KTÓRZY COŚ POSIADAJĄ‼️

✅ Roman Kluska w namzalezy.pl: INFLACJA NIE JEST PRZYPADKIEM, CZY WYPADKIEM – JEST WALCEM, KTÓRY MA ROZJECHAĆ KLASĘ ŚREDNIĄ I ZRÓWNAĆ Z ZIEMIĄ WSZYSTKICH, KTÓRZY COŚ POSIADAJĄ‼️ Ciągle mówi się, że PiSflacja jest wynikiem niekompetencji. To też, bo trudno tych ludzi uznać za geniuszy. Ale pamiętajmy, że zubożenie społeczeństwa jest tzw. elitom potrzebne do kontroli tych na dole – nas, zwykłych Polaków‼️ Inflacja to nie tylko dodatkowy podatek, który nakłada na nas rząd. To także narzędzie odcinania naszej wolności kawałek po kawałku. Tyle wolności, ile własności – znamy to p owiedzenie. Oni też i właśnie to im przeszkadza! Bo mamy jeszcze jakiś skrawek wolności, gdy możemy przemieszczać się własnym autem, mieszkać we własnym domu, płacić gotówką, której nie mogą śledzić. To ich mierzi. Ale inflacja załatwi te problemy perfekcyjnie. I ostrzegano nas przed tym dekadę temu, tylko nikt nie słuchał‼️ Podajcie dalej‼️

Opublikowany przez Ruch Narodowy Sobota, 18 lutego 2023

źródło: Facebook

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Udostępnij:

Zobacz również