polskaracja.pl: Nie żyje Stanisław Rzepka
źródło: fot. twitter

Nie żyje młody uczestnik znanego reality show. Stanisław Rzepka miał zaledwie 20 lat

Nie żyje Stanisław Rzepka, który był jednym z uczestników reality show “Górale” w Polsacie. Młodego chłopaka pożegnano we wzruszających słowach. Nikt nie spodziewał się takiego obrotu wydarzeń.

Program “Górale” można śledzić za pośrednictwem Polsat Play. Opowiada o historii osób, które mieszkają w górach i pokazuje ich codzienne zwyczaje oraz zachowania. 20-letni bohater show Stanisław często powtarzał: “Aby tak żyć, trzeba się urodzić w górach albo sobie na takie życie zasłużyć”.

Nie żyje Stanisław Rzepka. Odszedł w młodym wieku

Informacja o śmierci uczestnika “Górali” obiegła media społecznościowe. Jako pierwszy udostępnił ją profil Domu Pogrzebowego Jabłoński.

– Z głębokim smutkiem i żalem zawiadamiamy, że 23 lutego 2023 r. odszedł od nas w wieku 20 lat, zaopatrzony sakramentami świętymi, nasz najukochańszy syn, wnuk, brat, szwagier i wujek, Stanisław Rzepka – napisano w ogłoszeniu.

Na ten moment nie ujawniono przyczyny śmierci młodego chłopaka. Wiadomo, że pogrzeb odbędzie się 25 lutego 2023 r. o godz. 12:30 w Kościele Parafialnym w Brzegach.

źródło: pudelek.pl / wp.teleshow

+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Udostępnij:

Zobacz również