polskaracja.pl: Miedwiediew
źródło: Wikipedia - Kremlin.ru/ CC BY-SA 4.0

“Proroctwo Apokalipsy jest coraz bliżej”. Miedwiediew nie przestaje straszyć

Dmitrij Miedwiediew nie przestaje straszyć, regularnie rzucając wymyślnymi epitetami na prawo i lewo. Były prezydent Rosji kolejny raz zagroził krajom NATO i nadciągającą apokalipsą.

– Ukraińscy kryminaliści ogłosili, że otrzymali pozwolenie na przeprowadzenie dowolnego rodzaju ataku na wszystkie rosyjskie cele, szczególnie na Krymie. Jeśli to prawda, a obecnie nie ma powodu, aby w to wątpić, stanowi to bezpośredni prawny dowód współudziału Zachodu w wojnie z Rosją po stronie państwa Stepana Bandery – czytamy na Telegramie.

Proroctwa Apokalipsy są coraz bliżej – oświadczył w swoim wpisie. Następnie przytoczył kilka cytatów z Apokalipsy św. Jana, a także przywódców radzieckich, Nikity Chruszczowa oraz Włodzimierza Lenina.

Miedwiediew w swoim żywiole

To nie pierwszy raz, kiedy Dmitrij Miedwiediew dał się ponieść i opublikował agresywne wpisy wymierzone w państwa NATO w tym Polskę. Pisał niedawno, że Rosja musi dobrać się do naszego kraju, po to, by odeprzeć zagrożenie Kijowa, inaczej wojska ukraińskie “sprowokują światowy konflikt”. Nie szczędził również oskarżeń pod adresem Polski ws. “zdrady europejskich interesów”. Chodzi o to, że Polska i kraje bałtyckie akceptują stanowisko USA wobec wojny na Ukrainie.

Miedwiediew nie krył wzburzenia także po oświadczeniu, że Polska zdecydowała się przekazać Ukrainie myśliwce MiG-29. Podkreślał wówczas, że każde wsparcie dla Ukrainy będzie traktowane jako “bezpośrednie wejście NATO do wojny z Rosją”

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Nowy sondaż IBRiS przed wyborami. Dobry wynik Konfederacji, stabilna pozycja Koalicji Obywatelskiej

źródło: CNN / Moscow Time

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Udostępnij:

Zobacz również