Ogórek - polskaracja.pl
źródło: fot. youtube/Onet Plejada

Pracownica TVP Info Ogórek wystartuje w wyborach? “Stanowczo oznajmiam”

Magdalena Ogórek od lat związana jest z telewizją rządową. Czy pracownica TVP Info mogłaby ubiegać się o mandat poselski z list PiS? Sama zainteresowana zabrała głos na ten temat.

Ogórek zostanie posłem? Pracownica telewizji grupy trzymającej władzę odniosła się do pojawiających spekulacji. W zeszłym tygodniu tabloid “Super Express” poinformował nieoficjalnie, że pisowska redaktor wystartuje do Sejmu w okręgu rybnickim. Ogórek za lata nienagannej służby dla Partii miałaby otrzymać jedynkę na liście wyborczej.

Ogórek w Sejmie?

Doniesienia skomentował poseł PiS Bolesław Piecha, “jedynka” w Rybniku w roku 2019. Pisowiec oświadczył, że ani nie potwierdzi, ani nie zdementuje powyższych informacji.

– Od takich spraw są sztaby wyborcze, a nie lokalni politycy

— stwierdził Piecha.

Z kolei sama Ogórek stanowczo zaprzeczyła, jakoby chciała robić karierę w Sejmie.

– Szanowni Państwo, chciałabym spokojnie spędzić jedyny wolny w tym miesiącu dzień, a ponieważ non stop dzwoni telefon, zatem raz jeszcze jasno i stanowczo oznajmiam: NIE KANDYDUJĘ. Dobrego dnia!

– napisała na platformie X.

ZOBACZ TEŻ: Donald Tusk do Kaczyńskiego: “Drogi Jarosławie, nie ma się co wstydzić”

źródło: Super Express

+1
0
+1
0
+1
5
+1
1
+1
1
+1
1
Udostępnij:

Autor

Dariusz Kloch

Koneser dań serwowanych na ostro, najlepiej w okolicznym chińczyku. Zaciągnięty na ten świat w celu harówy za miskę ryżu w charakterze taniej siły roboczej.
Pasjonat sumiennej obserwacji cyrku wokół.

Zobacz również