policja - polskaracja.pl
źródło: fot. youtube/Reporter TV

Policja próbuje przekonywać Polaków, że jest fajna, lubi serduszka WOŚP, chore dzieci i wcale nie tłukła i nie terroryzowała obywateli

Policja (dawniej występująca pod nazwą “milicja”) dołączyła do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Formacja aparatu nowego państwa hurraoptymistycznie ogłosiła na wielu regionalnych profilach, że sumiennie i z zaangażowaniem pomaga w zapewnieniu bezpieczeństwa wolontariuszom. Co istotne, obyło się bez przesłuchań, pałowania i gazowania za brak maseczki lub transparent Strajku Kobiet.

Policja dysponuje świetnym marketingiem w social mediach. Formacja lojalna wobec grupy trzymającej władzę chwaliła się na Twitterze udziałem w inicjatywie Jerzego Owsiaka oraz wszystkich wolnych Polaków, którzy każdego roku, dobrowolnie oddają drobne bądź większe kwoty na rzecz specjalistycznego sprzętu w polskich szpitalach, gdzie permanentnie panują bieda z nędzą. Kwestujący oraz wszyscy ci, którzy “wrzucą do puszki” narażają od lat na nienawiść i pogardę wyborców partii, jak i jej samej.

Policja aktywnie wspiera WOŚP

W mediach społecznościowych nie brakuje komentarzy, które przypominają niewygodne dla policji dokonania w ostatnich latach.

Nie gazowaliście i nie pałowaliście kobiet z puszkami? Cóż to się stało? Rozkazu z Nowogrodzkiej nie było?

A zbieracie też, w kominach/maseczkach medycznych? Czy zakładacie ten anonimizer tylko podczas czynności służbowych typu mandaty drogowe, ściganie ludzi bez masek w galeriach, na protestach, gdzie wiecie, że to wasi zwyczajni sąsiedzi, których spotkacie potem na klatce schodowej?

Aż dziwne, że wami słońce narodu nie kazało wpaść do sztabów i spałować tych wolontariuszy…

ZOBACZ TEŻ: Dlaczego Kaczyński nienawidzi Jurka Owsiaka? Odpowiedź, która padła jest prosta i przerażająca

źródło: Twitter

+1
2
+1
3
+1
0
+1
0
+1
2
+1
0
Udostępnij:

Autor

Dariusz Kloch

Koneser dań serwowanych na ostro, najlepiej w okolicznym chińczyku. Zaciągnięty na ten świat w celu harówy za miskę ryżu w charakterze taniej siły roboczej.
Pasjonat sumiennej obserwacji cyrku wokół.

Zobacz również