źródło:

Oglądał mecz w trakcie przeprowadzania zabiegu przez chirurgów. Takie wygody tylko w tym szpitalu

Mecz Polska-Arabia Saudyjska przywrócił wiarę w polską reprezentację. Choć saudyjska drużyna plasuje się dopiero w piątej-szóstej dziesiątce rankingów, trzeba oddać Biało-Czerwonym, że zwycięstwo 2:0 robi wrażenie. Podobnego zdania z pewnością jest pacjent szpitala MSWiA w Kielcach, któremu lekarze zapewnili możliwość oglądania transmisji z piątkowego spotkania Walia-Iran.

Mecz reprezentacji Walii oraz Iranu zakończony pomyślnie dla Persów wynikiem 2:0, z pewnością korzystnie wpłynął na przebieg operacji pacjenta szpitala MSWiA w Kielcach. W placówce dostępnej dla członków grupy trzymającej władzę panują najwidoczniej wyjątkowe udogodnienia, niespotykane w innych szpitalach dla zwykłych Polaków.

Oglądał mecz w trakcie zabiegu

Sam szpital postanowił pochwalił się oferowanymi udogodnieniami w mediach społecznościowych. Podopoczieczny szpitala otrzymał znieczulenie podpajęczynówkowe w dolną część pleców, co umożliwiło sprawny przebieg operacji podczas śledzenia zmagań reprezentacji Walii oraz Iranu.

“U nas pacjenci to dopiero mają serwis. Wszyscy panowie w znieczuleniu podpajęczynówkowym są zachwyceni” 

– czytamy we wpisie opatrzonym zdjęciem.

Okazuje się, że pacjenci mogą nie tylko posmakować luksusu oglądania telewizji, ale nawet spróbować swoich sił w grze na saksofonie.

ZOBACZ TAKŻE: Donald Tusk celnie podsumował genialną obronę Szczęsnego. Jak zwykle w wytrawnym stylu

źródło: polsatnews.pl

.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Udostępnij:

Autor

Dariusz Kloch

Koneser dań serwowanych na ostro, najlepiej w okolicznym chińczyku. Zaciągnięty na ten świat w celu harówy za miskę ryżu w charakterze taniej siły roboczej.
Pasjonat sumiennej obserwacji cyrku wokół.

Zobacz również