polskaracja.pl: Władimir Putin
źródło: CC BY 4.0, Kremlin ru

Niespodziewane zachowanie Władimira Putina. Czegoś takiego dawno nie widziano

Sieć obiegło nagranie, na którym widać nietypowe zachowanie Władimira Putina. Postawa prezydenta Rosji zaskoczyła odbiorców. Polityk dotychczas unikał spotkań z obywatelami i zachowywał niezbędny dystans. Szczególnie miało to miejsce w czasie pandemii koronawirusa.

Doradca ministra spraw wewnętrznych Ukrainy Anton Geraszczenko podzielił się nagraniem, na którym widać niezwykle otwartego polityka.

Władimir Putin na krótkim wideo stojąc obok Łukaszenki, rozmawia z mieszkańcami Petersburga. Widać, jak obejmuje ich i ściska im ręce. W takim wydaniu go jeszcze nie widzieliśmy.

Co się stało Putinowi?

Na wielu spotkaniach z przywódcami innych państw, Putin zachowywał najczęściej zauważalny dystans, siedząc za “nieskończenie” długim stołem. Zazwczaj nosił również maseczkę i unikał podawania rąk. Działo się tak chociażby w przypadku rozmów z kanclerzem Niemiec Olafem Scholzem, czy spotkań ze współpracownikami: ministrem obrony Siergiejem Szojgu oraz szefem dyplomacji Siergiejem Ławrowem. Ostatnie zachowanie prezydenta Rosji stało się więc przedmiotem burzliwej dyskusji. Niektórzy podejrzewają nawet, że to nie prawdziwy Putin, a jego sobotwór.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Łukaszenka nie przestaje straszyć. “Może nie powinienem tego mówić, ale powiem”

źródło: Twitter

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Udostępnij:

Zobacz również