polskaracja.pl: Nie żyje Anastazja Rubińska
źródło: Screen z Facebooka

Nie żyje Anastazja Rubińska. „To była trudna sekcja zwłok”. Grecki lekarz nie kryje smutku

W ostatnich dniach na greckiej wyspie Kos doszło do tragedii. Nie żyje 27-letnia Polka Anastazja Rubińska, która najprawdopodobniej padła ofiarą zbiorowego gwałtu przez migrantów. Podejrzewa się również, że kobiecie podano pigułkę GHB.

Anastazja zaginęła 12 czerwca w poniedziałek, a kilka dni później znaleziono jej ciało. Grecki lekarz medycyny sądowej przyznał, że była to bardzo trudna sekcja zwłok.

Na ciele ofiary znaleziono bowiem liczne zasinienia oraz ślady zadrapań, jednak z całą pewnością stwierdzono, że nasza rodaczka zginęła w wyniku uduszenia. Nie wiadomo jednak, czy stało się to za sprawą liny, czy ludzkich rąk. Sekcja zwłok odbyła się na wyspie Rodos. Lekarz potwierdził, że ciało, które było w stanie znacznego rozkładu, trudno było dokładnie zbadać – również ze względu na to, że długo leżało w wodzie.

Służby badają sprawę śmierci Anastazji

Do tej pory nie wiadomo, co przydarzyło się Anastazji. Służby bardzo dokładnie badają całą sprawę. Głównym podejrzanym wciąż pozostaje 32-letni obywatel Bangladeszu, który po śmierci ofiary zachowywał się bardzo dziwnie. Zanim jeszcze odnaleziono ciało kobiety w pośpiechu wykupił bilet na lot do Włoch. Mężczyzna został aresztowany i złożył sprzeczne wyjaśnienia. Ostatecznie nie przyznał się do niczego.

Komentarz w sprawie śmierci Anastazji zabrał jej partner, który nie ukrywa, że jest w bardzo złym stanie psychicznym.

-Nie znaliśmy mężczyzny z Bangladeszu, którego aresztowano w sprawie Anastazji. Nie był ani jej przyjacielem, ani kolegą z pracy – powiedział Michał Śliwiński.

-Razem z matką Anastazji robiliśmy wszystko, aby ją odnaleźć. Mieliśmy nadzieję, że wciąż żyje – dodał.

Więcej nt. tragicznych losów Polki pisaliśmy tutaj. Sieć obiegło nagranie z miejsca, w którym ją odnaleziono.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Robbie Williams nagle przerwał koncert. Wyjawił prawdę o swojej chorobie

źródło: CNN / wp wiadomości

+1
0
+1
1
+1
1
+1
0
+1
1
+1
0
Udostępnij:

Zobacz również