polskaracja.pl: Imigrant rzucił się na babcię z wnuczką
źródło: Screen z Twittera

Francja. Ubogacenie kulturowe w toku. Śniady przybysz rzucił się na seniorkę z wnuczką


Media obiegło niepokojące nagranie z Francji. Do zdarzenia doszło na ulicach Bordeaux. Jedna z kamer nagrała, jak śniady mężczyzna rzucił się na 70-letnią kobietę i jej wnuczkę. Obie były przerażone i nie mogły w żaden sposób się obronić.

Internauci nie kryją oburzenia po tym, co zobaczyli w sieci. Obawiają się, że do podobnego scenariusza mogłoby w przyszłości dojść w Polsce. O ile migranci bez problemu napłyną do naszego kraju. Ministrowie spraw wewnętrznych państw UE przyjęli niedawno stanowisko negocjacyjne dotyczące reformy regulacji migracji w UE. Szczęśliwie Polska i Węgry były przeciwne poparciu paktu migracyjnego.

Bulwersujący atak na ulicach Francji

Śniady mężczyzna zakradł się do stojącej na klatce schodowej seniorki z wnuczką. Napastnik zbliżył się do nich, a kiedy ukryły się za drzwiami, zablokował je nogą. Następnie siłą wyciągną swoje ofiary na ulicę. Okazuje się, że agresor był już znany policji. Tym razem prawdopodobnie również chodziło o kwestie rabunkowe. Wiadomo, że kobieta, jak i jej 7-letnia wnuczka nabawiły się obrażeń i zostały zabrane do szpitala. Pod nagraniem zaroiło się od komentarzy. Wielu użytkowników obawia się, że podobna sytuacja mogłaby wydarzyć się w Polsce. Niedawno sieć obiegły dramatyczne wieści o śmierci 27-letniej Anastazji Rubińskiej, która została brutalnie zamordowana w Grecji najprawdopodobniej przez mężczyznę z Bangladeszu. Młoda kobieta przeżyła przed śmiercią straszne chwile. Pisaliśmy o tym szerzej tutaj.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Robbie Williams nagle przerwał koncert. Wyjawił prawdę o swojej chorobie

źródło: Twitter / Facebook / polskaracja.pl

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0
Udostępnij:

Zobacz również