polskaracja.pl: Kobieta z Zimbabwe
źródło: Screen z Twittera

Naga kobieta z Zimbabwe ganiała przechodniów we Wrocławiu. Następnie wskoczyła do stawu

W niedzielę wielkanocną w parku we Wrocławiu doszło do nietypowych scen. Alejkami parku biegała naga kobieta z Zimbabwe i zaczepiała przechodniów. Na koniec wskoczyła do stawu.

Naga kobieta biegała po Parku Stanisława Tołpy we Wrocławiu. Po interwencji policji okazało się, że to 27-latka z Zimbabwe. Sieć obiegło kuriozalne nagranie. Sprawą zajęła się już policja.

Świadkowie byli zażenowani i zaniepokojeni. Sprawczyni zamieszania biegała i krzyczała, zaczepiając przy tym przechodniów. Scenom przyglądały się również małe dzieci.

Kobieta została zatrzymana

27-latka w pewnej chwili weszła do stawu. Wtedy na miejscu zjawili się policjanci. Kobieta nie stawiała oporu i została zatrzymana. Jak podaje “Gazeta Wrocławska” ta sama kobieta chciała wcześniej wyskoczyć z okna jednej z kamienic. Przewieziono ją do szpitala. Na ten moment nie wiadomo, co było przyczyną jej dziwnego zachowania.

– Nie popełniła żadnego przestępstwa, a największe zagrożenie stanowiła dla samej siebie. Nie są wobec niej czynione żadne czynności, więc szpital we własnym zakresie przeprowadził testy – skomentowała wydarzenia aspirant Aleksandra Freus z KMP we Wrocławiu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Polka twierdziła, że jest zaginioną Madeleine McCann. Teraz opublikowała oświadczenie, w którym się tłumaczy

źródło: wroinfo.pl / wprost.pl

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Udostępnij:

Zobacz również