polskaracja.pl: Miley Cyrus odwołuje koncerty?
źródło: CC BY 2.0, @RodrigoBalladaresM

Miley Cyrus kończy z występami? Piosenkarka opublikowała oświadczenie. To prawdziwy cios dla fanów

Miley Cyrus 10 marca wydała album “Endless Summer Vacation”. Został on wyjątkowo dobrze odebrany przez fanów piosenkarki, którzy czekają, aż gwiazda ruszy w kolejną trasę koncertową. Niestety, ta wydała zaskakujące oświadczenie w tej sprawie.

Miley Cyrus rozpoczęła swoją karierę 22 lata temu. Do tej pory zagrała w 5 serialach i 11 filmach, wydała również osiem albumów, które odniosły ogromny sukces.

W najnowszym albumie piosenkarka poruszyła wiele ważnych dla niej tematów osobistych, m.in. miłości do samej siebie. Krążek powstał we współpracy z Kidem Harpoonem, Gregiem Kurstinem, Mike WiLL Made-It oraz Tylerem Johnsonem.

Miley Cyrus nie pojedzie w trasę koncertową. Wydała oświadczenie

Piosenkarka zaskoczyła swoich fanów, kiedy oświadczyła, że rezygnuje z koncertów. Wyznała, że nie czuje się naturalnie, kiedy występuje przed wielką publicznością. Dodała, że jest to wyczyn, który obciąża ją psychicznie, a teraz wyjątkowo potrzebuje wyciszenia i zajęcia się samą sobą.

– To nie ma nic wspólnego z brakiem uznania dla fanów, a wszystko z tym że po prostu nie chcę nieustannie przygotowywać się w szatni. Po prostu nie chcę spać w jadącym autobusie. To nie jest dla mnie najlepsze w tej chwili – wyjaśniła Cyrus.

– Jestem właśnie na moich niekończących się letnich wakacjach – podkreśliła.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Coraz więcej przemocy w ukraińskich rodzinach. “U nas w Ukrainie tak można”

źródło: pudelek.pl / plejada.pl

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Udostępnij:

Zobacz również