polskaracja.pl: Łukaszenka wystąpił w teledysku
źródło: Screen z kanału YouTube

Łukaszenka wystąpił w teledysku. Zbiera ziemniaki na polu [WIDEO]

Aleksandr Łukaszenka jest ostatnio bardziej aktywny w mediach. Polityk próbuje ocieplić swój wizerunek wśród obywateli. Wykorzystuje w tym celu niecodzienne pomysły.

Białoruski dyktator wystąpił w teledysku “Bulba dance”, 12-letniej artystki Angeliny Wołkowej, który jest najnowszym hitem muzycznym. Niedawno widzieliśmy, jak Aleksandr Łukaszenka rąbie drewno, a teraz zbiera ziemniaki na polu.

Młoda piosenkarka jest bardzo popularna. Niedawno została dwukrotną laureatką Nagrody Prezydenta Republiki Białorusi, a także półfinalistką Dziecięcej Nowej Fali 2018 i 2022.

Głównym motywem nowego utworu są z pewnością ziemniaki. Na początku nagrania widzimy Łukaszenkę, który sortuje warzywa na przyczepie, a następnie wiąże worki.

– Swoim osobistym przykładem okazywał miłość do swojej ojczyzny – czytamy.

Dlaczego Łukaszenka wystąpił w teledysku?

– Pomysł wykorzystania materiału dokumentalnego z udziałem prezydenta Białorusi zrodził się, ponieważ postanowiliśmy spojrzeć nieco głębiej. Mówimy: “Bulba-dance”, ale chcieliśmy mówić o czymś ważnym, rodzimym, aby zjednoczyć jak najwięcej ludzi, a bulba taka jest. A na czele tego całego stowarzyszenia ludzi, którym na tym zależy oczywiście, stoi nasz prezes – wyjaśniła producentka i reżyserka teledysku Elena Lobach.

Oprócz polityka i dzieci w nagraniu wystąpili prezenterzy telewizyjni, urzędnicy, sportowcy, rolnicy, robotnicy oraz milicjanci.

źródło: YouTube / Wprost.pl

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Udostępnij:

Zobacz również