polskaracja.pl: Wałęsa
źródło: Screen z kanału YouTube

Lech Wałęsa kończy 80 lat. Ujawnił, czego sobie życzy

Były prezydent Lech Wałęsa 29 września świętuje urodziny. Polityk w rozmowie z “Super Expressem” wyznał, na jakim prezencie zależy mu najbardziej.

Lech Wałęsa, który chętnie dzieli się swoimi przemyśleniami w sieci, tym razem ujawnił, czego najchętniej życzyłby sobie z okazji tak pięknej rocznicy. Zaznaczył, że z racji wieku mogłoby się go trzymać mniej dolegliwości i chorób. Rzeczywistość wygląda jednak nieco inaczej.

– Teoretycznie to piękne, 80. urodziny, ale praktycznie… Tu szczypie, tam boli, tu nie można czegoś robić. Jak się pomyśli praktycznie, to starość nie jest ciekawa – skwitował były przywódca RP w rozmowie z tabloidem.

Urodziny Lecha Wałęsy. Czego sobie życzy?

Były prezydent przyznał, że liczy na prezent od swojej małżonki. Nawiązał również do aktualnej rzeczywistości politycznej, która coraz częściej napawa go niepokojem.

– Najbardziej życzę sobie, żeby zdrowo umrzeć. A politycznie to chciałbym, żeby trud narodu nie był marnotrawiony, żebyśmy go z pożytkiem wykorzystano. Ja nie o taką Polskę walczyłem. Walczyłem o Polskę, która czuje nową epokę i której służy. Kiedyś były inne zagrożenia, dziś są inne. W piątek miasto Gdańsk urządza mi urodziny, ja nic nie wiem, będę tylko gościem. Mam nadzieję i liczę na prezent od mojej kochanej żony – podkreślił polityk.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Daniel Olbrychski powiedział, co myśli o politykach PiS. Zaprasza na Marsz Miliona Serc i recytuje specjalny wiersz

źródło: Wprost.pl / se.pl

+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Udostępnij:

Zobacz również