Janusz Kowalski - polskaracja.pl
źródło: fot. Twitter

Janusz Kowalski w ekstazie po koncercie Bayer Full: Lepiej bym tego nie ujął

Janusz Kowalski to jak zapewne wszyscy dobrze wiemy – wiceminister rolnictwa. Polityk frakcji ziobrystów przekonuje wyborców Partii do swojej kandydatury, pojawiając się na występach “artystów” kojarzonych z grupą trzymającą władzę.

Janusz Kowalski nie zwalnia tempa i udowadnia, że może pracować jako wiceminister wszędzie – nawet na koncertach zespołu disco polo Bayer Full. To właśnie tam polityk Ziobry stwierdził, że warto będzie zawalczyć o głosy w nadciągających wyborach parlamentarnych.

Janusz Kowalski na koncercie Bayer Full

26 sierpnia w sobotę Kowalski bawił na dożynkach gminnych we wsi Czyżowice w powiecie prudnickim w województwie opolskim. W hucznej imprezie wziął udział kojarzony z Partią Sławomir Świerzyński wraz z Bayer Full.

Kowalski by udowodnić, że odnalazł się na dożynkach wyśmienicie, nagrał filmik z pisowskim artystą. Ten życzył Polakom wszystkiego najlepszego.

– Dużo radości, pomyślności i zgody na ten rok wyborczy. Bo wszyscy mówią, idźcie na wybory, a ja mówię: nie idźcie! Niech inni zagłosują za was

– agitował Świerzyński.

– Lepiej bym tego nie ujął

– zawtórował wyrobnikowi wiceminister rolnictwa Kowalski.

ZOBACZ TEŻ: Roman Giertych jednak wystartuje w wyborach z list KO. “Robię to tylko dla ciebie Jarosławie Kaczyński”

źródło: wprost.pl

+1
0
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
Udostępnij:

Autor

Dariusz Kloch

Koneser dań serwowanych na ostro, najlepiej w okolicznym chińczyku. Zaciągnięty na ten świat w celu harówy za miskę ryżu w charakterze taniej siły roboczej.
Pasjonat sumiennej obserwacji cyrku wokół.

Zobacz również