polskaracja.pl: Zmiany w Pytaniu na śniadanie
źródło: Screen z kanału YouTube

Gwiazda “Pytania na śniadanie” odchodzi z programu po 13 latach

Media obiegła informacja o zmianach, jakie już lada moment będą miały miejsce w popularnej śniadaniówce. Wiadomo, że z “Pytania na Śniadanie” odchodzi ważny prezenter.

Łukasz Nowicki 27 czerwca wydał oświadczenie na Facebooku. Przekazał, że odchodzi z “Pytania na Śniadanie” po 13 latach. Dziennikarz przyznał, że w jego życiu nadeszły ważne zmiany, a on sam podejmie się teraz nowych projektów.

Łukasz Nowicki opublikował oświadczenie

– Kochani!!!!… Miałem ogłosić to w czwartek, ale jak to w życiu medialnym bywa, sprawa nabrała przyśpieszenia ….. Po 13 latach zdecydowałem się odejść z Pytania na Śniadanie . To był piękny czas , pełen cudownych, zabawnych i wzruszających momentów . Ale czas poszukać nowych wyzwań. Za kilka dni kończę 50 lat , a za wiekiem idą przemyślenia, podsumowania . Nie jest prawdą ,jak czytam , że czekają na mnie nowe rozrywkowe projekty. Prawdą jest ze chce więcej czasu poświecić rodzinie , podcastowi „ Z Nowickim Po Drodze” i teatrowi . Teatrowi który zawsze był dla mnie miejscem zawodowo najważniejszym . Dziękuje caaaaałej ekipie PNŚ ( będę tęsknił) , wszystkim moim współprowadzącym – Marzenie Rogalskiej, Iwonie Radziszewskiej, Monice Richardson, Grażynie Torbickiej, Aleksandrze Rosiak, Joannie Racewicz, Marzenie Kawie, Idzie Nowakowskiej i Małgosi Opczowskiej. Ale przede wszystkim dziękuje Wam KOCHANI widzowie . Wasza serdeczność , ciepło , wsparcie , akceptacja nadawały sens tej pracy. Przepraszam za parę błędów, ale w programie NA ŻYWO takie się zdarzają. Ściskam Was!!!! – napisał prezenter.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Na okupowanym Krymie wysadzono linię kolejową. Pojawił się dym

źródło: Pytanie na śniadanie / Instagram

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Udostępnij:

Zobacz również