polskaracja.pl: Gessler stanowczo przesadziła?
źródło: Screen z kanału YouTube

„Kuchenne Rewolucje”: Gessler stanowczo przesadziła? Te słowa wzbudziły kontrowersje

Znana restauratorka Magda Gessler w jednym z ostatnich odcinków programu “Kuchenne Rewolucje” wywołała prawdziwą burzę. Niektórzy widzowie są zdania, że gwiazda TVN tym razem poważnie przesadziła.

W najnowszym odcinku Angelika, córka właścicielki lokalu zgodziła się na proponowaną przez restauratorkę rewolucję. Co takiego powiedziała prowadząca program, że oburzyło to widzów? Mianowicie stwierdziła, że waga Angeliki jest “nienormalna”. Gessler dodała, że młoda kobieta koniecznie “musi coś z tym zrobić”.

Magda Gessler przesadziła?

– Jeśli chcesz pomóc mamie, musisz najpierw pomóc sobie i iść do lekarza. Ty musisz sprawdzić, w jakim stanie są twoje hormony, masz nadczynność albo niedoczynność tarczycy, coś się z nią dzieje – powiedziała restauratorka.

– Twoja waga jest nienormalna na twój wiek i musisz coś z tym zrobić. Zamiast być wsparciem i ukochanym dzieckiem, jesteś kamieniem w tym kole, które hamuje wszystko – dodała Gessler.

Sprawę skomentowała znana psycholog Katarzyna Kucewicz, która oceniła, że słowa Gessler były niepotrzebne i jedynie sprawiły przykrość 26-latce.

– Jeśli nie poproszono o radę dotyczącą wagi, to każdy przytyk do wyglądu jest zachowaniem nie na miejscu. Domyślam się, że intencją komunikatu nie było zranienie, ale takie słowa mogą wyrządzić przykrość i wywołać poczucie winy i zawstydzenia u adresata – podkreśliła.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Dramat na Śląsku. Na prywatnej posesji odnaleziono zwłoki. Nieoficjalnie: Ciał może być więcej

źródło: TVN / plotek.pl / pudelek.pl

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Udostępnij:

Zobacz również