polskaracja.pl: Grzegorz Braun o manipulacjach koncernów farmaceutycznych
źródło: Zrzut ekranu z Twittera

Grzegorz Braun o manipulacjach koncernów farmaceutycznych. “I kto tu jest szurem?” [WIDEO]

Poseł Grzegorz Braun wystąpił w czasie konferencji prasowej i poruszył temat manipulacji ze strony wielkich koncernów farmaceutycznych. Na jaw wychodzi coraz więcej faktów, a do Polaków mocniej dociera, jak bardzo byli okłamywani.

– Szczęść Boże! Konferencja prasowa Konfederacji. Temat: pobite gary! Tak się w dzieciństwie mówiło, kiedy zabawa się kończyła. Chodzi o główne narracje propagandowe i zasadnicze trendy, które od dwóch i pół roku utrzymują się w zwalczaniu mniemanej pandemii. Otóż fakt, dla niektórych, mam nadzieję ostatecznie już przełomowy. Dyrektor Pfizera, pani Small, w trakcie przesłuchania w Parlamencie Europejskim przyznała, że firma Pfizer nigdy nie testowała swoich preparatów na zapobieganie transmisji wirusa – powiedział Grzegorz Braun.

Konfederacja zachowała zdrowy rozsądek

– Firma Pfizer nie próbowała nawet ustalić związku tego preparatu z występowaniem bądź też z zanikaniem wirusa SARS-CoV-2. Zatem pobite gary! Konfederacja jako jedna jedyna w tym parlamencie zachowywała zdrowy rozsądek i wyczucie chwili – dodał parlamentarzysta.

Grzegorz Braun przypomniał również, że Konfederacja nie angażowała się w kampanię akwizycji eksperymentalnych medykamentów, co było wspierane z uwielbieniem przez rządzących.

– Kto to tu jest szurem? Taką mam sugestię naszego biura prasowego, żebym zadał to pytanie, więc je zadaję. Nie cieszymy się z cudzego, jak nie cieszyło nas to, że blokujecie sobie państwo drogi oddechowe przewlekłym maskowaniem, że poddajecie się testom na gwizdnięcie ministra czy rzecznika prasowego w telewizorze – zaznaczył poseł Konfederacji.

źródło: Twitter

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4 × 1 =

Zobacz również