polskaracja.pl: Doda zapowiedziała koniec kariery
źródło: Screen z kanału YouTube

Doda zapowiedziała koniec swojej kariery. Internauci nie mogli w to uwierzyć

Doda po raz pierwszy po 20 latach, otrzymała szansę na zdobycie nagrody muzycznej Fryderyk. Fani piosenkarki nie kryli wielkiego rozczarowania, kiedy okazało się, że wyróżnienie otrzymał Mrozu ze swoim albumem “Złote bloki”.

Artystka, widząc komentarze zawiedzionych fanów, opublikowała specjalne oświadczenie, w którym skomentowała wygraną Mroza. Ku zdziwieniu wszystkich zapowiedziała również, że chce zakończyć swoją karierę. Piosenkarka oznajmiła także, że już wkrótce pojawi się w “Dzień Dobry TVN”.

Doda zakończy karierę muzyczną?

Doda po gali Fryderyków, pogratulowała zwycięzcy i przyznała, że nominacja była dla niej ogromnym zaszczytem.

– Kochani, otrzyjcie łzy. Nie atakujcie Festiwalu Fryderyki oraz Mroza, jego płyta jest wspaniała. Dla mnie samo bycie w top 5 najlepszych albumów tego roku jest wystarczającym wyróżnieniem. To mały krok dla Dody, ale ogromny dla branży doceńmy to, po 20 latach – napisała Doda.

Gwiazda muzyki wyznała, że chce zakończyć karierę po wydaniu kolejnej płyty. Oświadczyła, że wtedy z pewnością uda jej się zdobyć nagrodę na gali Fryderyków.

– Karierę zamierzam zakończyć po kolejnej płycie, więc Fryderyk na pewno będzie jeszcze mój za całokształt. Teraz najważniejsze! Co sądzicie o moim najnowszym teledysku, którego premiera miała kilka godzin temu? Z jego premierą zawitam do “Dzień Dobry TVN” już 30 kwietnia – ujawniła artystka.

Kochani ,otrzyjcie łzy 😆nie atakujcie @fryderykfestiwal i @mrozu_ bo jego płyta jest wspaniała a dla mnie samo bycie w…

Opublikowany przez Dodę Sobota, 22 kwietnia 2023

źródło: Interia / Facebook / Onet

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Udostępnij:

Zobacz również