Youtube - polskaracja.pl
źródło: fot. youtube/Twitter

Czy YouTube powinien zbanować Ziobrę i jego chłopców? W sieci pojawiła się bardzo kontrowersyjna ankieta, w której i ty możesz zagłosować

Serwis YouTube zbanował niedawno kanał Bąkiewicza. Pupil grupy trzymającej władzę został usunięty z platformy ze względu na treści o charakterze homofobicznym i rasistowskim. Na Facebooku pojawiła się ankieta, w której Polacy otrzymali pytanie dotyczące tego, czy Google powinno zbanować także ziobrystów.

Ci nie zgadzają się z decyzją YouTube i nawołują do pójścia na otwartą wojnę z amerykańską korporacją. Ziobryści jak i sami nacjonaliści przyjęli specyficzną narrację, że MN (Media Narodowe) to media w służbie narodu ukraińskiego i najbardziej pro ukraiński kanał na YouTube. Nieprawdą jest jednak to, że Google broni rosyjskiej propagandy.

– Medialny gigant wytrwale blokuje profile, które nie podobają się fanatykom lewackiej poprawności. Potrzebna pilnie ustawa o wolności słowa w Internecie

– zagroził Ziobro na Twitterze, przypominając o kontrowersyjnym projekcie Ministerstwa Sprawiedliwości, który miałby uderzyć w amerykańskie firmy.

Na oficjalnym profilu Polskiej Racji na Facebooku zapytaliśmy, co Wy sądzicie o rzuconym przez internautów pomyśle, by Google i należący do niego YouTube zbanowali Ziobrę oraz jego partię. Zachęcamy do wzięcia udziału w ankiecie oraz obserwacji naszego oficjalnego profilu:

Czy YouTube powinien zbanować ziobrystów?

źródło: Facebook/Twitter

+1
2
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1
Udostępnij:

Autor

Dariusz Kloch

Koneser dań serwowanych na ostro, najlepiej w okolicznym chińczyku. Zaciągnięty na ten świat w celu harówy za miskę ryżu w charakterze taniej siły roboczej.
Pasjonat sumiennej obserwacji cyrku wokół.

Zobacz również