polskaracja.pl: Putin spotkał się z Łukaszenką
źródło: Wikimedia Commons/CC BY-SA 4.0

„Czy to alfabet Morse’a?”. Putin spotkał się z Łukaszenką. Jego nogi skakały w dziwny sposób

Władimir Putin spotkał się pod Moskwą z Aleksandrem Łukaszenką. Uwagę internautów przykuło coś dziwnego, a w szczególności zachowanie rosyjskiego prezydenta.

„Czy to alfabet Morse’a?” – napisał rozbawiony doradca ukraińskiego MSW, Anton Heraszczenko. To właśnie on opublikował kawałek zastanawiającego nagrania.

Widzimy na nim, że stopy i nogi rosyjskiego przywódcy podskakują nerwowo i mogłoby się wydawać, że polityk nadaje nimi jakąś wiadomość.

Co dolega Putinowi?

Od początku wojny na Ukrainie wiele osób zastanawia się, co właściwie dolega prezydentowi Rosji. Putin od miesięcy zachowuje się osobliwie i wygląda tak, jakby zmagał się z jakąś chorobą. W sprawie jego stanu zdrowia pojawiło się wiele plotek, chociażby podejrzenia, że może chorować na nowotwór bądź chorobę Parkinsona, która objawia się m.in. niekontrolowaną potrzebą poruszania kończynami.

W sieci nie brakuje nagrań, na których rosyjski polityk wzbudza podejrzenia. Jednym z przykładów jest spotkanie z listopada 2022 r. kiedy Putin widział się z prezydentem Kazachstanu Kasymem-Żomartem Tokajewem. Wtedy jego stopa również drgała i podskakiwała w nietypowy sposób. Na innych filmach prezydent Rosji zatacza koła nogą i nie może usiedzieć w jednej pozycji. Wszystkie tego typu nagrania wzbudzały jeszcze więcej wątpliwości ws. jego stanu zdrowia. Kreml zaprzecza jednak, by politykowi coś poważnego dolegało.

źródło: Twitter / Telegram

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Udostępnij:

Zobacz również