polskaracja.pl: Władimir Putin
źródło: CC BY 4.0, Kremlin ru

Co się dzieje z Putinem? Kamery zarejestrowały nietypowe zachowanie prezydenta Rosji

Podczas uroczystości rozdania najwyższych odznaczeń państwowych na Kremlu kamery zarejestrowały dziwaczne zachowanie Putina. Prezydent Rosji wręczając laureatom wyróżnienia, przeskakiwał z nogi na nogę.

Przywódca Rosji korzystając z okazji, wygłosił przemówienie, które dotyczyło również sytuacji na Ukrainie. Jednak to nie jego słowa przyciągnęły uwagę publiczności, a osobliwe zachowanie. Filmik, na którym widać podrygującego polityka opublikował na Twitterze Anton Geraszczenko, doradca ministra spraw wewnętrznych Ukrainy.

– Na Zachodzie twierdzą, że to Rosja rozpoczęła wojnę. Tymczasem jest zupełnie odwrotnie. To my prowadzimy specjalną operację, żeby powstrzymać rozlew krwi. Ta wojna jest prowadzona przeciwko rosyjskiego narodowi. Ci, którzy z powodu historycznej niesprawiedliwości znaleźli się poza granicami Rosji, teraz prowadzą rozpaczliwe działania – mówił Władimir Putin przekonując, że to Rosja musi bronić się przed wrogami.

Putin poważnie chory?

To nie pierwszy raz, kiedy zachowanie rosyjskiego prezydenta wzbudza tak wiele wątpliwości. Praktycznie od samego początku wojny na Ukrainie, nie brakuje doniesień o tym, że dzieje się z nim coś złego. Zgodnie z doniesieniami mediów Putin ma od dawna przebywać pod opieką lekarzy. Wiele osób podejrzewa u niego poważną chorobę, m.in. chorobę Parkinsona i nowotwór. Potwierdzają to liczne nagrania, które krążą w mediach społecznościowych, a na których prezydent Rosji podskakuje, pląsa i wierci się, jakby mu coś dolegało.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Kielce. Pijana matka więziła 7-letnią córkę w tapczanie. Interweniowała policja

źródło: Twitter

+1
0
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
Udostępnij:

Zobacz również