polskaracja.pl: Tyle kosztuje jagodzianka u Gessler
źródło: pixabay.com

Ceny u Magdy Gessler zwalają z nóg. Ile zapłacimy za jagodziankę?

Ceny u Magdy Gessler nigdy nie należały do niskich. W tym roku poszybowały jednak pod samo niebo. Cena słodkiej bułki jagodzianki podskoczyła właśnie do 28 zł za sztukę. To o 5 zł więcej niż w ubiegłym roku. Nie da się ukryć, że jest to cena dobrego obiadu.

Patrząc na ceny w restauracji u Magdy Gessler, można złapać się za głowę. Za większość produktów musimy zapłacić dużo więcej niż w ostatnich miesiącach. Za sprawą inflacji i pandemii jesteśmy przyzwyczajeni do rosnących cen, jednak to, co można zastać w warszawskim lokalu u Gessler to z prawdziwe szaleństwo.

Jeszcze dwa lata temu słodkie bułki kosztowały 18 zł, a dzisiaj już 28 zł za sztukę. Na logikę w przyszłych latach będzie jeszcze gorzej.

Co na to Magda Gessler?

Znana restauratorka ma gotową odpowiedź na zarzuty o wysokie ceny. Podkreśla, że produkty oferowane w jej lokalach są przygotowywane z najlepszych jakościowo produktów.

– “Słodki Słony to tradycja i jakość. Najlepsze gatunkowo produkty, których nie boimy się używać. Ba! Używamy ich do woli! Bo to nasza magiczna różdżka! Czarujemy nasze menu, wasze podniebienia. Tu nie ma miejsca na miernotę. U nas kuchnia i cukiernia działają każdego dnia na świeżo. Tu jest zapach. Tu jest magia! – mówiła gwiazda TVN.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Zenek Martyniuk wściekły za jajeczny incydent. Muzyk zabrał głos

źródło: Plotek.pl / plejada.pl

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Udostępnij:

Zobacz również