polskaracja.pl: Bezmyślna motocyklowa przejażdżka
źródło: Screen z kanału YouTube

Bezmyślna motocyklowa przejażdżka. To mogło zakończyć się tragedią

Powoli zaczyna witać nas wiosenna pogoda, która “zachęca” do rozmaitych popisów na drodze. Pewien 21-latek postanowił zaszaleć na motocyklu, szybko jednak przekonał się, że nie był to dobry pomysł.

Lekkomyślność mężczyzny mogła zakończyć się prawdziwą tragedią. Nagranie publikujemy ku przestrodze. Mieszkaniec gminy Dwikozy jechał rozpędzonym motocyklem. Jego brawurę nagrały kamery monitoringu. Do zdarzenia doszło 3 marca br. około godz. 15. Wtedy sandomierscy policjanci dostali zgłoszenie w związku z wypadkiem mężczyzny na motocyklu. Kiedy służby przybyły na miejsce, znalazły mocno uszkodzony motocykl i leżącego obok kierowcę, który wymagał pomocy medycznej. Ta została mu niezwłocznie udzielona.

21-latek próbował popisać się jazdą na jednym kole, jak to się skończyło, wszyscy widzimy.

Na tym jednak nie koniec

Szybko okazało się, że mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania tym pojazdem. W dodatku nie miał na głowie kasku. Szczęśliwie stłuczkę zobaczyli świadkowie, którzy szybko ruszyli na pomoc poszkodowanemu. Motocyklista nabawił się poważnych obrażeń ciała i teraz zostanie poddany rehabilitacji. Za swój występek może zapłacić wysoką grzywnę.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Nastolatkowie terroryzowali mieszkańców warszawskiego Ursynowa. Wpadli w ręce policji

źródło: Świętokrzyska Policja

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1
Udostępnij:

Zobacz również