policjantka - polskaracja.pl
źródło: fot. youtube

20-letnia policjantka, która nachlana terroryzowała swoich kolegów na domówce została zawieszona

W niedzielę media obiegła wieść o tym, jak policjantka z Kolbuszowej przebywająca na imprezie u znajomych w Rzeszowie, wylegitymowała ich i nasłała nań funkcjonariuszy.

20-letnia policjantka, jak podaje Gazeta Wyborcza, wylegitymowała swoich znajomych z powodu… ich głośnego zachowania. Kiedy koledzy służbistki zignorowali ją, ta postanowiła wezwać posiłki. Funkcjonariuszka około 5:30 była już długo po służbie – nie przeszkodziło jej to jednak podjąć próby wylegitymowania wszystkich osób przebywających na domówce.

20-letnia policjantka zawieszona

Nieprzejednana służbistka zażądała od znajomych dowodów osobistych oraz… telefonów komórkowych. Funkcjonariuszka została przyjęta w szeregi aparatu państwowego dopiero w czerwcu 2022 roku. W styczniu ukończyła szkolenie podstawowe.

Kiedy na miejsce przyjechali policjanci z Komendy Miejskiej Policji Rzeszów, młoda kobieta oczekiwała ich przed blokiem w towarzystwie dwóch innych dziewczyn. Funkcjonariusze przebadali swoją 20-latkę alkomatem. Na jaw wyszło, że nietrzeźwa policjantka miała dwa promile. W związku z kompromitującą dla policji sytuacją, trwa postępowanie wyjaśniające. Kobiecie odebrano legitymację i broń.

– Policjantka została zawieszona w czynnościach służbowych 

– poinformowała kom. Jolanta Skubisz-Tęcza.

ZOBACZ TEŻ: Wiadomo, ile wyniosła inflacja w lutym. Władza PiS odnotowała kolejny rekord od 1996 r.

źródło: rzeszow.wyborcza.pl

+1
2
+1
1
+1
22
+1
1
+1
2
+1
3
Udostępnij:

Autor

Dariusz Kloch

Koneser dań serwowanych na ostro, najlepiej w okolicznym chińczyku. Zaciągnięty na ten świat w celu harówy za miskę ryżu w charakterze taniej siły roboczej.
Pasjonat sumiennej obserwacji cyrku wokół.

Zobacz również