polskaracja.pl: Anna Kalczyńska
źródło: Screen z kanału YouTube

Zmiany w “Dzień Dobry TVN”. Anna Kalczyńska zabrała głos po fali zwolnień

W ostatnich dniach media obiegły zaskakujące wieści dotyczące fali zwolnień w stacji TVN. Chodzi popularną śniadaniówkę “Dzień Dobry TVN”. Jedna z dziennikarek, której nie zobaczymy już w programie zostawiła swój komentarz w sprawie.

Za sprawą rewolucji w TVN w popularnej śniadaniówce nie zobaczymy: Anny Kalczyńskiej, Małgorzaty Rozenek-Majdan, Małgorzaty Ohme, Agnieszki Woźniak-Starak i Andrzeja Sołtysika. Pierwsza z dziennikarek opublikowała post na Instagramie, przy okazji dokonując zaskakującego porównania.

Kalczyńska: Tego wiatru się nie spodziewałam

– A właściwie dlaczego? Przecież w każdą miłość wpisane jest rozstanie i na wszystko w życiu przychodzi kres. I przyszedł. W upalne, słoneczne popołudnie. Letni czerwcowy dzień, jeden z tych, na które czekało się przez tyle zimnych i wietrznych miesięcy. Niestety tego wiatru się nie spodziewałam – czytamy wpis Anny Kalczyńskiej na Instagramie.

– Doceniałam możliwość pracy, ale najbardziej byłam zakochana w ludziach: tych, z którymi ten program tworzyłam, tych, którzy byli bohaterami moich materiałów i wywiadów, tych, którzy siadali naprzeciw mnie w studiu i w widzach, którzy czekali na to, co zaproponujemy im w kolejnym odcinku. Kochani widzowie – to za Wami będę tęsknić najbardziej – dodała prezenterka.

Następnie niespodziewanie nawiązała do wydarzeń w Federacji Rosyjskiej.

– Mój mąż przytomnie zauważył, że jeśli to jest dzień, który zmiata z planszy mnie oraz Putina… to warto było odejść! – przyznała.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Kadyrow podsumował bunt Prigożyna. “Myślałem, że niektórym ludziom można zaufać”

źródło: Instagram

+1
2
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Udostępnij:

Zobacz również