polskaracja.pl: Wpadka w TVN24
źródło: Screen z Twittera

“Zawsze pijemy”. Wpadka w stacji TVN24. Dziennikarzowi trafił się trudny rozmówca [WIDEO]

W czasie relacji live z Kataru w stacji TVN24 doszło do wpadki. Dziennikarzowi Pawłowi Łukasikowi trafił się bowiem trudny rozmówca. “Zawsze pijemy” – zapewnił reportera.

Reporter TVN24 rozmawiał z kibicami na ulicach miasta Ar-Rajjan. Wtedy Polska rozegrała mecz z Arabią Saudyjską.

Dziennikarz miał twardy orzech do zgryzienia, ponieważ wdał się w dyskusję z kibicem, który twierdził, że jest z Australii. W pewnej chwili jednak zaczął nieźle mówić po polsku.

Zagwozdka podczas relacji w TVN24

– Skąd Pan mówi tak dobrze po polsku? – pytał reporter.

– Kolega dał mi słowa. Ja naprawdę nie mówię dobrze po polsku. Czasami jak pijemy razem, czasami z wódką – wyjaśniał kibic.

– Sportowcy nie piją alkoholu – dodał Łukasik.

– Oczywiście, że zawsze pijemy. Co Ty mówisz, k***a mać – wypalił mężczyzna.

Sam reporter wybuchł na koniec śmiechem.

Mecz Polska-Arabia Saudyjska

Polska ma obecnie 4 punkty i jest liderem grupy C. Biało-czerwoni szczęśliwie pokonali w sobotę Arabię Saudyjską 2:0. Mecz zapowiadał się na początku wyjątkowo pechowo, ponieważ polska reprezentacja została ukarana trzema żółtymi kartkami. Otrzymali je piłkarze: Jakub Kiwior, później Matty Cash, a następnie Arkadiusz Milik.

Żółtą kartkę dostał także piłkarz rywali Abdulehhah Al-Malki. W 39 minucie meczu bramkę strzelił Piotr Zieliński. Kilka minut później Arabia Saudyjska nie wykorzystała rzutu karnego. Wszystko za sprawą doskonałej obrony Wojciecha Szczęsnego, który zablokował piłkę.

W 82. minucie kapitan Robert Lewandowski podwyższył wynik swojej drużyny.

Przed Polską jeszcze mecz z Argentyną. Pomimo tego, że posiadamy już 4 punkty, wciąż jednak musimy się bardzo starać, by wyjść z grupy.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Szczęsny obronił rzut Karny. Tak zareagował Michniewicz [WIDEO]

źródło: Twitter

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Udostępnij:

Zobacz również