polskaracja.pl: Policja
źródło: pixabay.com

Tragiczne znalezisko w Pomorskim. Zarzuty dla ojca i córki

W miejscowości Czerniki na Kaszubach policja natknęła się na szokujące znalezisko. W jednym z domów znaleziono zwłoki trzech noworodków. W sprawie zatrzymano 20-letnią kobietę, matkę jednego z nieżyjących dzieci, oraz 54-latka, który jest ojcem młodej kobiety. Paulina G. usłyszała już zarzut zabójstwa, natomiast jej ojciec kazirodztwa.

Na początku służby w jednym z domów znalazły zwłoki noworodka. Krótko później drugiego, które było w stanie znacznego rozkładu. W sobotę odkryto trzecie ciało noworodka. W mediach krąży informacja, że żona zatrzymanego mężczyzny zmarła 15 lat temu. Wówczas sam wychowywał 12 dzieci.

Policja bada szokującą sprawę

Komentarz w sprawie zostawił prokurator Mariusz Duszyński z Prokuratury Okręgowej w Gdańsku.

– Zwłoki noworodków zostały przekazane do Zakładu Medycyny Sądowej w Gdańsku celem badań sekcyjnych. Od rana na miejscu czynności prowadzili funkcjonariusze policji. Do tej sprawy zostały zatrzymane dwie osoby – mężczyzna i jego córka. Poza czynnościami na miejscu równolegle prokurator przesłuchuje kobietę. Na razie na temat tej czynności nie udzielamy bliższych informacji, bo trwa przesłuchanie – przekazał.

Policja wciąż próbuje ustalić przyczyny tego szokującego zdarzenia. Na miejscu pracują funkcjonariusze z Laboratorium Kryminalistycznego KWP w Gdańsku.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Znany koszykarz ostro podsumował PiS. “Kompromitacja rządzących!”

źródło: onet.pl / wnp.pl

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Udostępnij:

Zobacz również