Bąkiewicz - polskaracja.pl
źródło: fot. youtube/Czarno na Białym TVN24/Wirtualna Polska, Facebook/Twitter

Skazany za atak na kobietę Bąkiewicz nawołuje do rozprawienia się z TVN. Internauci: Nie zesraj się

Bąkiewicz chce również ogrzać się przy ogniu, jaki został rozpalony przez reportaż telewizji TVN24. “Franciszkańska 3” to dokument z serii “Bielmo” poruszający kwestię pedofilii w Kościele katolickim oraz bierności Karola Wojtyły w tej sprawie. Papieża tropem Mejzy oraz innych pisowskich aferzystów wziął w obronę Bąkiewicz.

Bąkiewicz został ostatnio skazany na rok ograniczenia wolności za zrzucenie kobiety ze schodów kościoła Św. Krzyża w Warszawie. Opozycjonistka Katarzyna Augustynek decyzją sądu ma otrzymać od pupila grupy trzymającej władzę 10 tysięcy złotych zadośćuczynienia. Co więcej, kolaborant pisowców będzie musiał wykonywać przez rok prace społeczne 30 godzin w miesiącu. Czy to oznacza, że nacjonalista będzie zagrabiał liście albo wywoził śmieci? To pewne jeszcze nie jest, gdyż istnieje ryzyko, że z odsięczą Bąkiewiczowi przybędą Ziobro wraz z kasacją.

Bąkiewicz broni Wojtyły i nawołuje do odebrania koncesji TVN

W sobotę Bąkiewicz zaapelował na Twitterze by rozprawić się z telewizją TVN (należącą do amerykańskiego Warner Bros. Discovery) i ocenzurować ją, uniemożliwiając tym samym milionom Polaków dostęp do niezależnych mediów. Przypomnijmy, że YouTube przed miesiącem zdecydował o likwidacji hejterskiego kanału post-nacjonalistów Media Narodowe.

— TVN kontynuuje kampanie nienawiści wobec Polski i wobec cywilizacji chrześcijańskiej. Tym razem kłamliwa i oszczercza kampania jest wymierzona w osobę Jana Pawła II. Wzywam Krajową Radę Radiofonii i Telewizji do cofnięcia koncesji nadawczej dla tej antypolskiej stacji

 napisał.

Grupa trzymająca władzę przyznała w ostatnich latach skazanemu w ramach Funduszu Patriotycznego ponad 3 miliony złotych: 1,3 miliona złotych ze środków publicznych na Stowarzyszenie Marsz Niepodległości oraz 1,7 mln złotych na Straż Narodową. Za otrzymane pieniądze zakupił hektarową działkę w lesie wraz z willą, budynkiem gospodarczym i kilkoma drewnianymi domkami. Ośrodek post-nacjonalistów otrzymał wdzięczną nazwę “Soplicowo”. W związku z karuzelą grantową, Bąkiewicza odizolowali od siebie jego byli koledzy z Ruchu Narodowego i Młodzieży Wszechpolskiej.

Komentarze

Nie zesraj się.

Coś się pomyliło w Pana głowie. Polska nie stoi za osobami, które tuszują pedofilię. Nie stoi też za damskimi bokserami.

Wypłaciłeś już starszej kobiecie zasadzone pieniądze damski bokserku.

Chcesz cenzurować wolne media, ponieważ ujawniają fakty niewygodne dla kultu twojego idola?

Nie czuję żadnej nienawiści ze strony TVN’u. Jestem wierzący, ale nie robię z tego afery. JP2 wiedział o księżach pedofilach i tuszował sprawy. Odwieczny modus operandi KK to turystyka parafialna w celu ukrycia zboczeńcow w sutannach. Jakie kłamstwa i oszczerstwa? To są fakty.

ZOBACZ TEŻ: Bąkiewicz skazany za atak na kobietę. Sędzia wydała miażdżące uzasadnienie wyroku dla kolaboranta PiS

źródło: Twitter

+1
0
+1
1
+1
5
+1
0
+1
8
+1
14
Udostępnij:

Autor

Dariusz Kloch

Koneser dań serwowanych na ostro, najlepiej w okolicznym chińczyku. Zaciągnięty na ten świat w celu harówy za miskę ryżu w charakterze taniej siły roboczej.
Pasjonat sumiennej obserwacji cyrku wokół.

Zobacz również