polskaracja.pl: Nie żyje
źródło: pixabay.com

Nie żyje poseł Koalicji Obywatelskiej. Riad Haidar miał 71 lat

Media obiegła informacja o śmierci posła KO, który był również lekarzem. Riad Haidar odszedł w wieku 71 lat. Sympatycy polityka nie kryją żalu.

– Szanowni Państwo, z wielką przykrością i żalem informujemy, że dziś rano po długiej walce z chorobą odszedł doktor Riad Haidar, poseł na Sejm RP – przekazano w oświadczeniu.

Riad Haidar był absolwentem Akademii Medycznej w Lublinie, studiował również zarządzanie projektami europejskimi na UMCS w Lublinie.

Polityk KO pochodził z Syrii, a obywatelstwo polskie uzyskał w 1989 roku. Do 2020 roku był kierownikiem oddziału neonatologicznego w szpitalu w Białej Podlaskiej. Do Sejmu wybrano go z okręgu nr 7 z siedzibą w Chełmie.

Nie żyje Riad Haidar

Nie wiadomo na co dokładnie chorował znany lekarz. Haidar pisał niedawno w mediach społecznościowych, że walczy o powrót do zdrowia.

-Pewnie zauważyliście, że od jakiegoś czasu nie publikuje postów, nie jestem aktywny w mediach społecznościowych i co jest dla mnie najtrudniejsze, nie spotykam się z moimi małymi pacjentami. Niestety zostanie tak, póki nie odzyskam pełni sił. Musiałem podjąć rękawice i zmierzyć się z chorobą. Pierwszy etap leczenia na szczęście mam już za sobą – pisał poseł KO.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Tragedia w Białymstoku. 24-latek zmarł podczas policyjnej interwencji

źródło: Poradnik Zdrowie /o2.pl

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Udostępnij:

Zobacz również