polskaracja.pl: Elżbieta Romanowska
źródło: Screen z kanału Youtube

“Nie ta energia. Klapa na całego”. Burza po debiucie nowej prowadzącej “Nasz nowy dom”

Niedawno media obiegła zaskakująca wiadomość o kolejnych zmianach w Polsacie. Tym razem padło na “Nasz nowy dom”. Decyzją dyrektora programowego Edwarda Miszczaka zwolniona została Katarzyna Dowbor, którą zastąpiła aktorka Elżbieta Romanowska.

W związku z tą decyzją w sieci rozpętała się prawdziwa burza. Wielu internautów nie mogło pogodzić się z tym, że ich ulubiona prezenterka odeszła. Elżbieta Romanowska znana m.in. z serialu “Ranczo” od samego początku miała świadomość wyzwania, z jakim przyjdzie jej się zmierzyć. Dowbor przez 10 lat pracy zdążyła zaskarbić sobie ogromną sympatię telewidzów.

Burza po debiucie Romanowskiej

Aktorka, którą dobrze kojarzymy z polskich seriali ma za sobą debiut w roli prowadzącej “Nasz nowy dom”. Zdania internautów są podzielone, niestety przeważają te negatywne komentarze.

– Sztuczny uśmiech pani Eli

– To wszystko było kompletnie pozbawione emocji – jakby z plastiku. Cała historia zupełnie mnie nie wciągnęła. A wszystko okraszone nudną muzyczką

– Z trudem dotrwałem do końca odcinka. Nie ta energia co trzeba. Klapa na całego

– Słabo strasznie. Tylko Maciek cokolwiek w tym ratuje. Ale reszta strasznie kiepsko wypada. I zgadzam się z komentującymi wyżej, nuda. Sztuczność i czołówka kiepska. No program upadł niestety nisko. Nie będę oglądać

-Mnie osobiście przeszkadzało, że ta nowa prowadząca tak strasznie dyszała po przejściu zaledwie kilku metrów. Nie mogłam się skupić na oglądaniu. Nie wiem, czy ona ma kondycję do prowadzenia takiego programu

-Dajcie jej szansę. Zmiana prezentera, normalna rzecz. Coś się kończy coś się zaczyna.. a rodzinom nadal jest potrzebna pomoc, więc cieszmy się że jest taki program – piszą internauci.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Polityk i kandydat PiS Marek Jakubiak obraża wyborców: “Ty gnoju, to piwo robią dziesiątki ludzi z różnymi poglądami”

źródło: plotek.pl/ pudelek.pl

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0
Udostępnij:

Zobacz również