Szafarowicz postawił Stragan Tuska polskaracja.pl
źródło: fot. Twitter

Młodzieżówka PiS postawiła “Stragan Tuska”. Dobytku doglądał pieszczoch Partii Szafarowicz

Do przedwyborczej agitacji politycznej zabrało się Forum Młodych PiS. Działacze w celu przypodobania się Kaczyńskiemu, postawili na uliczny performance pt. “Stragan Tuska”. Instalacji utrzymanej w koncepcji “Street Art” pilnował pieszczoch grupy trzymającej władzę, Oskar Szafarowicz.

Na stoisku na warszawskiej Patelni można było obejrzeć między innymi buty Donalda Tuska za 4500 złotych oraz torebkę Katarzyny Tusk za 30 tysięcy złotych. Nie obeszło się także bez chleba za 30 złotych i pomidorów za 35 złotych od kilograma, o których niegdyś wspominał lider opozycji.

Szef “Pisjuggend” sprzedaje na bazarze

Zdaniem młodego politycznego agitatora z Forum Młodych, happening ma za zadanie zwrócić uwagę Polaków na rzekome oszustwa Tuska.

– Takie ceny tylko na tym straganie. Chcieliśmy pokazać hipokryzję i brak wiarygodności Donalda Tuska. Straszył on Polaków, że “węgla zabranie i Polacy będą marznąć, że chleb będzie po 30 złotych i ludzie będą głodować”. Sprawdziło się? No nie. To ważna wskazówka dotycząca jego wiarygodności, czy możemy mu ufać. On będzie obiecywał wszystko w tej kampanii, a jaka jest wiarygodność? Niech każdy zobaczy

– przekonywał Szafarowicz.

źródło: Donald.pl

+1
0
+1
0
+1
10
+1
0
+1
0
+1
1
Udostępnij:

Autor

Piotr Ratajczyk

Regionalista i gęboznawca. Jak mu dadzą, to zje. Średnia propaganda, średnia kuchnia, średni film.

Zobacz również