polskaracja.pl PiS kowalski
źródło: Janusz Kowalski | Fot. YT - TelewizjaPolVision

Kowalski chce “zatrzymać brukselczyków Tuska”. Internauci go wyśmiali [+WIDEO]

Janusz Kowalski, polityk partii Zbigniewa Ziobry odgrażał się na Twitterze sowim przeciwnikom politycznym. Szybko jednak stał się obiektem żartów internautów.

Walka o silną Polskę z wrogami suwerenności z Moskwy, Berlina i Brukseli i ich pomocnikami w Polsce musi trwać 365 dni w roku. Polska potrzebuje prawicy takiej, jaką jest Solidarna Polska i Zbigniew Ziobro. Ani kroku w tył! Zatrzymamy Putina, federalistów z Berlina i brukselczyków Tuska – pisze Kowalski na Twitterze.

“Jest na świecie jakiś kraj przyjazny dla was?”

Komentujący powyższą wypowiedź internauci wytknęli Kowalskiemu błędy polityki zagranicznej, jaką prowadzi rząd Morawieckiego.

A jest na świecie jakiś kraj przyjazny dla was? Jesteście chorzy, ale nie zakazicie całej Polski – czytamy.

Wpisuje Pan Brukselę i Berlin jako wrogów Polski na równi z Rosją? Was naprawdę trzeba pogonić na 4 wiatry – komentuje internauta.

“99% Polaków was nie popiera”

Komentujący kierują uwagę na poziom poparcia, jakim dysponuje partia Zbigniewa Ziobry.

No to musisz głośno o tym mówić, bo widocznie Polacy nie wiedzą, że potrzbują Solidarnej Polski i w swojej niewiedzy 99% was nie popiera – zauważa internauta.

Chciejstwo to wszystko na ci was stać, Kaczyński w Krakowie już odciął pępowinę, czas oddychać samodzielnie, tylko że to Wasze ostatnie tchnienia, sondaż 0,0000001% – czytamy.

Kariera Kowalskiego

Dziennikarz śledczy Jan Piński podkreśla, że Kowalski jest politykiem, który lwią część swego majątku zawdzięcza byciu zatrudnionym w spółkach Skarbu Państwa w dobie rządów PiS.

CZYTAJ TEŻ: Kaczyński twierdził, że Polki „dają w szyję”. Teraz się tłumaczy

CZYTAJ TEŻ: Kaleta odgraża się w niemieckim tygodniku: „Będziemy się bronić. To pewne”

W bieżącym roku wspomniany polityk został wiceministrem rolnictwa i od początku media podejrzewały go o nieposiadanie wystarczających kwalifikacji do pełnienia tej funkcji publicznej. W programie “Pieniądze to nie wszystko” nie był w stanie odpowiedzieć na pytania dziennikarza, który przedstawił Kowalskiemu zdjęcia kilku gatunków zbóż uprawianych przez polskich rolników. Nie był w stanie rozpoznać żadnego z nich.

Źródła: Super Biznes, Twitter

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Udostępnij:

Autor

Rainer Zybura

Pasjonat wojskowości oraz historii najnowszej Europy i Chin. Najczęściej rozpisuję się tutaj na temat afer i nadużyć grupy trzymającej władzę.

Zobacz również