polskaracja.pl: Mocna wypowiedź Bosaka
źródło: Screen z Polsat News

“Liczą się efekty dla Polaków”. Mocna wypowiedź Bosaka w programie Rymanowskiego

Wiceprezes Ruchu Narodowego i szef koła Konfederacji Krzysztof Bosak był jednym z gości w programie Bogdana Rymanowskiego. Wypowiedział się na temat aktualnego poziomu satysfakcji Polaków.

– Wie pan, co jest najgorsze? Że poziom życia Polaków, choć może z badań wynika, że duża część jest jeszcze zadowolona, będzie spadał – zauważył Krzysztof Bosak.

– Dlatego, że te wszystkie partie tutaj w studiu zgodziły się i popierają, albo milczą, na temat pakietu Fit for 55, z którego będzie wynikał m.in. podatek od ogrzewania domów klimatyczny, dyrektyw budynkowa, o której też nikt nie mówi, która wymusi na tysiącach ludzi w Polsce remonty, na które ich nie stać, ustanawianie tak zwanych aniołów renowacji w każdym samorządzie – coś jak kiedyś przychodził z Czerwoną Armią komisarz NKWD, tak teraz będzie unijny komisarz od spraw renowacji i będzie nas pilnował – dodał polityk.

W tym miejscu prowadzący nie zgodził się ze swoim gościem i próbował mu przerywać. Krzysztof Bosak skwitował jednak, że nie będzie kolejnej możliwości, by o tym mówić z powodu braku czasu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Pomnik Jana Pawła II oblany farbą. Policja szuka sprawcy

źródło: Polsat News / Twitter

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Udostępnij:

Zobacz również