polskaracja.pl: Nowe wieści o stanie zdrowia Marty Kubackiej
źródło: Instagram/dawid.kubacki.official/

“Ten pierwszy tydzień był naprawdę mocną walką”. Dawid Kubacki ujawnił, co zamierza dalej

W ostatnich dniach nie brakowało doniesień o dramatycznej walce, jaką toczyła żona Dawida Kubackiego. Marta Kubacka trafiła do szpitala z poważnymi problemami kardiologicznymi. Z całego świata popłynęły do niej myśli wsparcia i współczucia.

Szczęśliwie lekarzom udało się ustabilizować jej stan. Teraz Dawid Kubacki wyznał, jak czuł się w tych wyjątkowo trudnych momentach swojego życia.

– Ten pierwszy tydzień był naprawdę bardzo mocną walką o to, żebyśmy mieli nad czym pracować, i mieli się, o co martwić. Staramy się cieszyć tym, że możemy mieć te problemy, że możemy się z nimi zmierzyć – dodał reprezentant Polski, który podkreślił, że stan zdrowia jego żony poprawia się – mówił niedawno Kubacki w telewizji TVN.

Polski skoczek przyznał, że końcówkę sezonu Pucharu Świata obejrzy już razem z żoną, która nadal przebywa na leczeniu. Pojawi się jednak na sali, w której leży, by wspólnie śledzić finał.

Czy Dawid Kubacki powróci do skoków?

Sportowiec ujawnił, że wciąż ma w sobie wiele energii do tego, by toczyć bój o zwycięstwo. Zawodnik nie zadeklarował się jednak, co do swojego sportowego “powrotu”.

– Ja wciąż mam zapał do skakania, ale teraz jest jeszcze za wcześnie, żeby wybiegać tak daleko w przyszłość – oznajmił.

Wszystko wskazuje na to, że polski skoczek wznowi treningi i udział w sportowej rywalizacji, kiedy tylko jego żona powróci do zdrowia.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Światowy Dzień Wiedzy o Autyzmie. Co warto o nim wiedzieć?

źródło: Twitter / polskaracja.pl

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Udostępnij:

Zobacz również