Allegro - polskaracja.pl
źródło: fot. Twitter/SPInkafilmstudio

Ktoś wrzucił na Allegro głośnik-granatnik. Sprzęt tani nie jest, ale za obśmianie Szymczyka to uczciwa cena

W serwisie Allegro pojawiła się oferta zachęcająca do nabycia głośnika-granatnika. Model inspirowany jest bronią, którą Komendant Główny Policji nielegalnie przemycił z Ukrainy, wniósł na teren gmachu Komendy Głównej Policji i użył, stwarzając zagrożenie dla zdrowia i życia wielu przebywających tam ludzi.

Kreatywny głośnik w serwisie Allegro sprzedawany jest w ramach aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Granatnik do nabycia

Niecodzienna oferta cieszy się sporym zainteresowaniem i w chwili pisania tego tekstu głośnik w kształcie granatnika osiągnął cenę rzędu 2100 złotych. Można spodziewać się, że do Finału WOŚP wartość sprzętu kilkukrotnie wzrośnie.

Polacy uważają, że Szymczyk powinien wylecieć

Aż 80,1 proc. Polaków jest przekonanych, że J. Szymczyk powinien zostać usunięty ze stanowiska. 4,1 proc. ankietowanych odpowiedziało, że Szymczyk “zdecydowanie” nie powinien tracić posady, a 4 proc. uznało, że komendant “raczej” nie powinien być zdymisjonowany.

11,8 proc. nie ma zdania o omawianej sprawie. Jak podkreśla Wirtualna Polska, komendant Szymczyk jest negatywnie oceniany nawet przez wyborców PiS, z których aż 65 proc. oczekuje dymisji komendanta, a przeciwnych jest 12 proc. respondentów.

Z kolei w przypadku wyborców ugrupowań opozycyjnych, aż 85 proc. Polaków opowiedziało się za odwołaniem Szymczyka.

ZOBACZ TEŻ: Ziobro pała wściekłością i zaatakował Dudę, idąc z nim na pełne zwarcie: Chciałem panu prezydentowi to przypomnieć

źródło: Twitter

+1
0
+1
2
+1
13
+1
1
+1
1
+1
2
Udostępnij:

Autor

Dariusz Kloch

Koneser dań serwowanych na ostro, najlepiej w okolicznym chińczyku. Zaciągnięty na ten świat w celu harówy za miskę ryżu w charakterze taniej siły roboczej.
Pasjonat sumiennej obserwacji cyrku wokół.

Zobacz również