Korwin-Mikke - polskaracja.pl
źródło: fot. Facebook/JKM - prezes partii KORWiN

Korwin-Mikke broni Rosji. Robert Winnicki i Sławomir Mentzen próbują uciszyć starszego kolegę i zatrzymać Protokół 1 procent

Korwin-Mikke po raz kolejny popisał się prorosyjskim wpisem i dostarczył tym samym amunicji przeciwnikom Konfederacji. 80-latka do porządku przywołali Robert Winnicki i Sławomir Mentzen.

Korwin-Mikke co jakiś czas przypomina o swoim istnieniu i zamieszcza w mediach społecznościowych wpisy pochwalające działania Federacji Rosyjskiej. Poseł Konfederacji wielokrotnie atakował zachodni establishment, stając się tym samym bagażem dla pozostałych polityków ugrupowania.

Korwin-Mikke znowu to zrobił

JKM w ciągu ostatniego roku twierdził, że Ukraińcy po wygraniu wojny z Rosją będą chcieli zająć Chełm i Przemyśl. Co więcej, poseł podważał również wiarygodność materiałów z Buczy, gdzie oddziały FR urządziły masakrę ludności cywilnej. Wczoraj Korwin-Mikke przekonywał natomiast, że Rosję krytykują głównie te państwa, które “mają najbardziej rozwiniętą ideologię LGBTQZ i największą histerią CoViDową”. Słowem: Korwin-Mikke nadal brnie w teorie o rzekomym konserwatyzmie rosyjskim.

– Czy NAPRAWDĘ nie widzicie, że państwa NAJZACIEKLEJ atakujące Rosję to państwa z najwyżej rozwiniętą ideologią LGBTQZ, z największą histerią CoViDową i w czołówce NWO, czyli Nowego Porządku Świata – a Rosja występuje w obronie Starych, Sprawdzonych Wartości; tak – również wojen!!

– napisał polityk na Twitterze.

Tego typu relatywizacja nie spotkała się z uznaniem partyjnych kolegów 80-letniego polityka. Zareagował Robert Winnicki, który wytłumaczył wyborcom, żeby nie traktowali słów JKM poważnie.

– Bzdury. Poza pokazowym anty-gejostwem Rosja jest państwem, w którym aborcja, alkoholizm, rozwody, narkomania, AIDS są powszechniejsze niż na Zachodzie. Elity są zdegenerowane, materialistyczne, a w państwie króluje korupcja, bezprawie, łamanie wolności osobistej i gospodarczej

– wskazywał Robert Winnicki na Twitterze.

Do krytyki założyciela Nowej Nadziei dołączył także prezes ugrupowania Sławomir Mentzen:

– Rosja nie jest ostoją starych wartości. To zdegenerowane państwo, przeżarte korupcją i alkoholizmem, z bardzo wysokimi statystykami aborcji i rozwodów. Do tego nam wrogie. Rosja nie ma żadnych zalet przedrewolucyjnego Imperium Rosyjskiego, zachowała za to wszystkie jego wady

– przypomniał prezes NN.

ZOBACZ TEŻ: Były kolega Bąkiewicza: On już kupił kilka różnych nieruchomości za rządowe pieniądze. Pieszczoch pisowców jednak broni się

źródło: Twitter

+1
0
+1
0
+1
3
+1
0
+1
0
+1
0
Udostępnij:

Autor

Dariusz Kloch

Koneser dań serwowanych na ostro, najlepiej w okolicznym chińczyku. Zaciągnięty na ten świat w celu harówy za miskę ryżu w charakterze taniej siły roboczej.
Pasjonat sumiennej obserwacji cyrku wokół.

Zobacz również