polskaracja.pl: Telefon
źródło: Materiały partnera

Jak odczytać SMS z innego telefonu? Proste metody!

Czy zdarzyło Ci się, że ciekawił Cię SMS, który przyszedł na cudzy telefon? Co zrobić, gdy podejrzewasz, że może zawierać ważną treść, której nie chce Ci przekazać Twoje dziecko? Jak sprawdzić treść SMSów, by chronić inne osoby? Przeczytaj i poznaj ciekawe metody, które mogą pomóc Ci w tym zadaniu!

Jak kontrolować SMSy żony z mSpy?

Aplikacje szpiegowskie stanowią jedno z najskuteczniejszych rozwiązań, jeśli chodzi o przechwytywanie SMS. W większości przypadków są to wyspecjalizowane narzędzia, dla których obejście zabezpieczeń telefonu nie stanowi problemu. Więc, jak sprawdzić historię połączeń z danym numerem zdalnie? Jak jednak wybrać godną zaufania aplikację?

Naszym zdaniem, jedną z najlepszych opcji na rynku jest obecnie mSpy. Jest to profesjonalne oprogramowanie, które potrafi między innymi:

  • podglądać wysłane i otrzymane wiadomości SMS,
  • zobaczyć załączniki dodane do wiadomości,
  • uzyskać dostęp do wiadomości MMS,
  • ukrywać się na tyle skutecznie, że nawet doświadczony użytkownik będzie miał trudności ze znalezieniem mSpy.

Tryb działania w tle jest szczególnie użyteczny, gdy nie chcesz, by śledzona osoba dowiedziała się o tym. Przykładem takiej sytuacji może być kontrola rodzicielska lub pracownicza.

Producenci mSpy zadbali też o wiele dodatkowych funkcji, dzięki którym będziesz w stanie choćby śledzić lokalizację telefonu czy analizować działania danej osoby w popularnych social mediach. Z tego powodu mSpy zyskało uznanie w naszych oczach.

Czytanie SMSów partnera – na co zwrócić uwagę?


Nie wiesz jak kontrolować SMSy żony czy męża? Podejrzewasz zdradę? W niektórych przypadkach użycie aplikacji szpiegowskiej pozwoli rozwiać Twoje wątpliwości. Na co jednak zwrócić uwagę, gdy uda Ci się uzyskać dostęp do cudzych SMSów? Przekonaj się!

Jedną z podstawowych spraw, na którą powinno się zwrócić uwagę jest to, od kogo pochodzą dane wiadomości. Jeśli nadawcą jest ktoś o trudnej do rozpoznania nazwie, istnieje duża szansa, że coś jest na rzeczy. Szczególnie wtedy, gdy na bezpośrednie pytanie nie otrzymujesz odpowiedzi. Ciekawa nazwa to może zawierać:

  • emotikony,
  • inicjały,
  •  oryginalne określenie.

Czytanie SMSów partnera może okazać się bardziej efektywne, gdy przejrzysz też zawartość folderu z usuniętymi wiadomościami. Cześć osób zapomina, że są one dalej widoczne, dlatego w wielu przypadkach znajdziesz tam dowody, potwierdzające Twoje podejrzenia.

Ciekawe informacje możesz też znaleźć w innych aplikacjach do komunikacji, takich jak Snapchat czy Messenger. Dzięki mSpy będziesz mieć dostęp do wszystkich popularnych platform społecznościowych, dzięki czemu zobaczysz wiadomości z każdego źródła. Często tyle wystarczy, by dodać dwa do dwóch…

Problem może okazać się bardziej złożony, gdy śledzona osoba korzysta z tymczasowych wiadomości lub tajnych konwersacji. W tym przypadku nie zobaczysz, od kogo pochodzi dana wiadomość. Jeśli jednak skorzystasz z mSpy, ukryte wiadomości przestaną być tajemnicą.

Przechwytywanie SMS z innej komórki – czy jest skuteczne?

Niektórzy nie lubią jednak aplikacji szpiegowskich. Może to wynikać z wielu powodów, jednak istnieją też inne metody uzyskania dostępu do cudzych wiadomości. Jedną z nich jest przechwytywanie SMS z innej komórki. Jak to działa? Już wyjaśniamy.

Systemy iOS oraz Android pozwalają na to, by przekazywać na wybrany numer wszystkie przychodzące wiadomości SMS. Dzięki temu będziesz wiedzieć o wszystkim, co wpływa na wybrany telefon. Nie jest to jednak rozwiązane bez wad.

Głównym problemem może być uzyskanie dostępu do wybranego telefonu. W dalszej kolejności, osoba śledzona może łatwo zauważyć i zablokować przekazywanie wiadomości. Na dodatek zobaczysz wyłącznie wiadomości przychodzące. Nie ma prostej możliwości, by w ten sposób uzyskać też dostęp do SMSów, które wysyła śledzona przez Ciebie osoba.

Z tych powodów polecamy wykorzystanie aplikacji szpiegowskich, jeśli zależy Ci, by przeczytać wszystkie wiadomości danej osoby.

Podsumowanie

Czytanie cudzych SMSów nie jest proste. Pomocna może jednak okazać aplikacja mSpy, czyli program do czytania cudzych SMS. Pozwoli Ci on nie tylko przeglądać SMSy, ale również śledzić aktywność danej osoby w social mediach czy lokalizować wybrany telefon.

+1
1
+1
0
+1
0
+1
4
+1
0
+1
6
Udostępnij:

Zobacz również