polskaracja.pl: Hołownia w rozmowie z seniorką
źródło: Screen z Twittera

“Czy pan jest kretem Rydzyka, czy Kaczyńskiego?”. Hołownia wzburzony po pytaniu od seniorki

Szymon Hołownia odwiedził Łomżę, by porozmawiać z mieszkańcami tego miasta przed nadchodzącymi wyborami. Lider Polski 2050 został zaczepiony przez seniorkę, która zadała mu pytanie. Polityk nie ukrywał tego, że poczuł się nim dotknięty.

Szymon Hołownia został wciągnięty w rozmowę z obecną na spotkaniu starszą panią, która nie przebierała w słowach i przyparła go do muru.

– Czy pan jest kretem Rydzyka, czy Kaczyńskiego? Tak jak Morawiecki był kretem Tuska – usłyszał Hołownia.

– Kim jestem? Chciałbym usłyszeć pani zdanie w tej sprawie. Dlaczego pani mnie obraziła, że jestem kretem? – zirytował się były prezenter TVN.

– Bo pan startował na prezydenta i jak pan przegrał, zamiast Trzaskowskiego poprzeć, kogo pan poparł? – nie ustępowała kobieta.

Hołownia przyparty do muru

Wtedy Hołownia odpowiedział, że wybrał Trzaskowskiego, czemu seniorka konsekwentnie się sprzeciwiała. Następnie między dwójką wywiązała się sprzeczka.

– Ale oczywiście, że Trzaskowskiego. Droga pani żyje pani w jakimś Matriksie. Niestety, z przykrością muszę stwierdzić, że została pani bardzo poważnie zindoktrynowana, zmanipulowana w sposób, który utrudnia nam dyskusję – mówił nieco rozbawiony lider Polski 2050.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: “W TVN nie mam czego szukać, w Polsacie rządzi teraz dawny dyrektor programowy TVN-u”. Smutne wyznanie gwiazdy kultowego programu

źródło: Twitter

+1
3
+1
1
+1
2
+1
0
+1
0
+1
0
Udostępnij:

Zobacz również