Grzegorz Borys odnaleziony martwy polskaracja.pl
źródło: fot. youtube/24plreporter

Ścigany Grzegorz Borys został odnaleziony. Zwłoki mężczyzny zostały wyłowione ze zbiornika wodnego

Poszukiwany przez 17 dni za zabicie swojego 6-letniego syna Grzegorz Borys został odnaleziony. Na mokradłach w okolicy rozlewiska Lepusz w Trójmieście, służby odnalazły ciało mężczyzny. Z nieoficjalnych ustaleń wynika, że 44-latek prawdopodobnie miał utopić się w zbiorniku wodnym na terenie Parku Krajobrazowego.

Grzegorz Borys był odpowiedzialny za zamordowanie swojego własnego 6-letniego syna. Po dokonaniu zbrodni, mężczyzna zbiegł do Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, gdzie służby poszukiwały go przez 17 dni. W akcji pochwycenia żołnierza Marynarki Wojennej wzięło udział ponad 1000 mundurowych.

Mężczyzna odnaleziony martwy

Jak podaje Gazeta Wyborcza, Grzegorz Borys miał utopić się zaraz po ucieczce ze swojego domu, lecz służby nie potwierdzają tej wersji zdarzeń. Dziesiątego dnia poszukiwań funkcjonariuszom udało się odnaleźć plecak poszukiwanego, a w nim gotówkę i telefon komórkowy.

–  O godz. 10.30 saperzy ujawnili zwłoki mężczyzny, na miejscu pracuje prokurator. Na tę chwilę informuję, że wyłowiono ciało mężczyzny, które będzie przekazane do działań sekcyjnych

– poinformowała kom. Karina Kamińska, rzeczniczka pomorskiej policji na zorganizowanej konferencji prasowej.

źródło: Donald.pl

+1
0
+1
0
+1
0
+1
2
+1
9
+1
0
Udostępnij:

Autor

Piotr Ratajczyk

Regionalista i gęboznawca. Jak mu dadzą, to zje. Średnia propaganda, średnia kuchnia, średni film.

Zobacz również